Zasilacze

Zasilacze samochodowe Tracer

przeczytasz w 0 min.

Czy zdarzyło Ci się, żeby w Twoim laptopie bateria wyładowała się w najmniej oczekiwanym momencie? Czy żałowałeś, że nie możesz doładować go w samochodzie jadąc na ważne spotkanie? Teraz już nie musisz się martwić! Zasilacze marki Tracer uwolnią Cię od kłopotów.

Zasilacz samochodowy Tracer TRZ-S1 to uniwersalne urządzenie, które pozwoli naładować komputer w samochodzie (ładowanie z gniazda zapalniczki), samolocie bądź jachcie (zasilanie z gniazda 12V). Zasilacz posiada ponadto 8 wymiennych konektorów, co sprawia, że pasuje do większości notebooków dostępnych na rynku.


Kolejną propozycją jest zasilacz Tracer TRZ-S2 z ochroną przeciwprzepięciową i przeciwzwarciową. Podobnie, jak poprzedni ma 8 wymienialnych wtyczek, więc jest uniwersalny do wszystkich typów notebooków wymagających zewnętrznego zasilania od 12V do 24V.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dobra opcja, rzeczywiście przydaje się. Już nie raz zdarzało mi się jeździć od klienta do klienta i laptop nie dawał rady. Pod koniec dnia już było trochę wstyd. Dziwne, że wcześniej nikt na to nie wpadł... Tak czy inaczej rzecz sobie sprawię i korzystać będę. Amen.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   W sumie nie jestem pewien czy tego typu sprzęt faktycznie jest potrzebnym,ale to może wynikać z tego,że tak naprawdę nigdy nie miałem tego typu problemów z laptopoem- być może jeszcze:) W sumie pomysł wydaje sie byc wart zainteresowania