Konkursy

Zbliża się decydujące starcie w „BPdS”

przeczytasz w 1 min.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły 2013", w którym możecie wygrać nagrody dla siebie i swojej szkoły.

Do zakończenia konkursu „Benchmarkowy powrót do szkoły 2013” pozostało zaledwie 5 dni dlatego rywalizacja między szkołami wkroczyła w decydującą fazę. Obecnie ranking przedstawia się następująco:

Benchmarkowy powrót do szkoły 2013 - ranking

Wierzymy jednak, że dzięki Waszemu zaangażowaniu jeszcze wiele może się zmienić. Ranking szkół aktualizowany jest co kilka minut, dlatego możecie śledzić na bieżąco wyniki. Jak zwiększyć szansę na nagrodę dla siebie i swojej szkoły? Oto najskuteczniejsze metody:

  • Znajdź swoją szkołę w rankingu, kliknij w jej nazwę, a następnie udostępnij wiadomość na portalu społecznościowym
  • Wydrukuj plakat i powieś na gazetce szkolnej
  • Opowiedz znajomym o akcji

Jeśli nie wzięliście jeszcze udziału w konkursie, to zajrzyjcie tutaj, do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, dlatego warto poświecić minutę na udzielenie odpowiedzi. Przypominamy, że oprócz nagród głównych dla zwycięskich szkół w puli znajdują się również nagrody dodatkowe dla pozostałych placówek.

Benchmarkowy powrót do szkoły - nagrody

Na wasze odpowiedzi czekamy do 15 października 2013 r., pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska oraz adresu e-mail umożliwiającego nam skontaktowanie się z laureatem.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!