Gry na konsole

Zelda: Breath of the Wild - 5 dowodów na to, że warto czekać

przeczytasz w 1 min.

Zebraliśmy pięć filmików, które prezentują grę The Legend of Zelda: Breath of the Wild w pełnej krasie. Do premiery pozostał już tylko tydzień.

Już tylko tydzień dzieli nas od jednej z najgorętszych tegorocznych premier – The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tytuł ten jest chyba nawet bardziej wyczekiwany niż konsola, na której zadebiutuje, czyli Nintendo Switch. W sieci pojawiają się filmiki, które jasno dają do zrozumienia o co tyle hałasu.

Najnowsza odsłona tej słynnej serii ma być zarazem największą. Rozgrywka, której podstawy wciąż są oczywiście wierne korzeniom marki, będzie znacznie bardziej zróżnicowana dzięki licznym aktywnościom dodatkowym. O „ogromie” Breath of the Wild doskonale świadczy już sama wielkość mapy – królestwo Hyrule rozciąga się tu na 360 kilometrów kwadratowych:

Jak mogliście zauważyć, dzień i noc dynamicznie po sobie nastają i wygląda to naprawdę dobrze. Poniższy filmik pozwala jeszcze lepiej przyjrzeć się temu elementowi:

Gdy tak będziemy podróżować przez królestwo, natkniemy się na licznych nieprzyjaciół, z którymi będziemy musieli walczyć. Wykorzystamy w tym celu oręż różnego typu, w zależności od tego, z jakiego rodzaju przeciwnikiem będziemy mieli do czynienia. Pojedynki mają być dynamiczne, a zarazem opierać się na taktyce. Zobaczcie, jak to wygląda:

W Breath of the Wild będziemy mieli też wpływ na to, jak Link prezentuje się na ekranie. Nasz protagonista nie będzie musiał nosić tego samego od lat zielonego stroju – oto przegląd tych opcji:

Na koniec mamy jeszcze 13,5 minuty z The Legend of Zleda: Breath of the Wild. Oto jak mijać nam będą godziny przed konsolą Nintendo Switch lub Wii U:

Premiera – 3 marca.

Źródło: Polygon, VG247, IGN

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PatrykWittbrodt
  2
  Strasznie naciągane te 360 kilometrów kwadratowych, wychodziłoby na to, że gościu miał do przejścia ok 18-19km z południa na północ i zrobił to w pół godziny, najszybsi biegacze potrzebowali by na to z 50min, także widać, że sobie zmyślili powierzchnię... oczywiście nie mówię, że pół godziny z jednego końca mapy na drugi to mało, bo jest to wystarczająco dużo :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Z taką ceną faktycznie warto czekać ale...na emulator kolejnej konsoli Nintendo na PC.
   • avatar
    Konto usunięte
    -5
    Jak wyjdzie na kompa to one ewentualnie pograć ale takie gry dla młodzieży niezbyt mnie interesują
    • avatar
     mightyelk
     0
     Wszystko fajnie, tylko cena skutecznie odstrasza.