Smartfony

Znamy datę premiery nowego iPhone'a

przeczytasz w 1 min.

Apple zaprasza na konferencję. Już za kilka dni zaprezentuje swoje nowe urządzenia.

Zaczynają wyjaśniać się zagadki związane z nowymi smartfonami Apple. Dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy będzie miała miejsce ich premiera.

Można było z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, iż producent pochwali się swoimi nowościami we wrześniu, aczkolwiek brakowało potwierdzenia. To jednak nieaktualne, ponieważ rozesłane zostały zaproszenia na konferencję. Odbędzie się ona 7 września.

Zarówno sama data, jak i dopisek „See you on the 7th.” sugerują, iż zobaczymy ostatecznie iPhone'a 7. To wbrew pozorom warte zaznaczenia, ponieważ jakiś czas temu twierdzono, iż producent zdecyduje się na nazwę iPhone 6SE.

iPhone 7 7 września

iPhone 7 nie będzie najpewniej osamotniony. Towarzyszyć będzie mu iPhone 7 Plus, który prócz większego ekranu i pojemniejszych zasobów pamięci cechować ma się podwójną kamerą. W obydwu modelach spodziewać należy się systemu iOS 10 i braku złącza słuchawkowego.

Prawdopodobne, że prócz samych iPhone'ów zobaczymy też inne nowości. Bezsprzecznie to jednak smartfony wyczekiwane są z największa uwagą.

Źródło: theverge, bgr

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  5
  Hipsterzy z kubkami ze Starbucksa już rozstawiają namioty i czekają w kolejce, żeby kupić :D
  • avatar
   Dudzio993
   2
   Moje urodziny :) Takiego prezentu sobie i tak nie sprawie :)
   • avatar
    lantar8
    2
    Znowu czeka mnie wycieczka do Drezna... :)
    • avatar
     Smuga
     1
     Ni cholery nie powinien nazywać się 7, a 6SE bo nic nowego nie wnosi (nawet w wyglądzie). Ale jeśli uprą się, to przyszłoroczny MUSI nazywać się 8, bo inaczej zrobią burdel i nazewnictwo straci sens. Hipotetyczny 8 zapowiada się w końcu na alternatywę dla najlepszych technicznie Androidów a ten... niestety nie.
     • avatar
      Konto usunięte
      -4
      no nareszcie! już nie mogłem się doczekać premiery kolejnego smartfona który niczego nowego nie wniesie do mojego życia, i którego nie kupię :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Co akurat wskazuje że będzie się nazywał iPhone 7 ? to że wychodzi 7-go?