Akcesoria mobilne

TAG Heuer przygotował super smartwatch, Super Mario smartwatch

przeczytasz w 1 min.

Firmy TAG Heuer i Nintendo pokusiły się gadżet, który powinien zainteresować sympatyków Mario. Zwłaszcza, jeśli jednocześnie po drodze im ze smartwatchami.

Tak wygląda TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition

Trudno określać nazwę TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition mianem szczególnie chwytliwej, ale doskonale oddaje ona to, z czym mamy tutaj do czynienia. Mówimy o limitowanej wersji dobrze znanego TAG Heuer Connected, która została podrasowana w kierunku przypodobania się sympatykom doskonale znanej postaci.

Na szczęście producent zdecydował się na nieco więcej niż tylko czerwone akcenty kolorystyczne. W oko od razu wpada kilka wygrawerowanych symboli kojarzących się z Mario, na godzinach 15, 18 i 21, a także koronce i sprzączce. Dochodzą do tego dodatkowe tracze poświęcone Mario oraz animacje. Co ciekawe, te ostatnie można będzie odblokować „osiągnąć swoje cele krokowe”.

Zegarek dla wybranych, nie tylko z powodu designu

Specyfikacji technicznej względem oryginału nie zmieniano, w związku z tym urządzenie z 1.39-calowym ekranem OLED napędza system Wear OS od Google. Całość jest przy tym wodoszczelna zgodnie z normą 5 ATM.

Zainteresowani? Jeśli tak, to z pewnością jesteście ciekawi informacji na temat ceny oraz dostępności. Cóż, nie będzie to smartwatch dla każdego. Nie chodzi już o sam design, którego ocena atrakcyjności jest kwestią gustu, ale i fakt, iż zdecydowano się na przygotowanie tylko 2000 egzemplarzy.

TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition

Jeśli już komuś uda się dokonać zakupu, aby go sfinalizować trzeba będzie zapłacić 2150 dolarów. Właśnie na tyle wyceniono TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition. Biorąc pod uwagę ceny standardowych wariantów TAG Heuer Connected, trudno mówić tu o zaskoczeniu.

Źródło: TAG Heuer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    eltar
    -3
    Nie żebym się chciał jakoś czepiać ale z reguły godziny na tarczy określa się jako 3, 6, 9 a nie 15, 18 oraz 21.