Karty graficzne

Firma Zotac świętuje 10-lecie obecności na rynku

przeczytasz w 1 min.

Przez 10 lat firma zdobyła uznanie wielu klientów na całym świecie i stale poszerza swoje grono odbiorców.

W tym roku firma Zotac obchodzi obchodzi 10-lecie swojego powstania. Z tej też okazji zaplanowano szereg wydarzeń, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie też nowego sprzętu.

Zotac rozpoczynał swoją działalność jako małe przedsięwzięcie pod parasolem grupy PC Parter, a dzisiaj jest cenioną na świecie marką z szeroką gamą odbiorców: od użytkowników końcowych po klientów korporacyjnych. Producent, podczas tworzenia przyszłych rozwiązań, zwraca uwagę nie tylko na stronę sprzętową, ale także na nowe kierunki innowacji. Skupia się na wielu platformach, w tym sprawdzonych rozwiązaniach graficznych i obliczeniowych.

"Te dziesięć lat było możliwe dzięki wsparciu, które otrzymujemy od naszych klientów" - powiedział Tony Wong, CEO Zotac International. "Jesteśmy wdzięczni naszym partnerom i współpracownikom za ich ciężką pracę w ciągu tych wszystkich lat, a także użytkownikom, którzy dostarczyli nam wiele informacji zwrotnych, które są tak ważne dla rozwoju i doskonalenia naszych produktów. Patrząc w przyszłość, Zotac nadal będzie dostarczać wysokiej jakości rozwiązania oparte na najnowocześniejszych technologiach".

Zotac - kamienie milowe
Krótka historia firmy Zotac - kliknij, aby powiększyć

Aby uczcić jubileusz, producent zaplanował szereg wydarzeń, które będą nie tylko częścią obchodów rocznicowych, ale także okazją dla klientów do wygrania atrakcyjnych nagród od firmy Zotac i innych sponsorów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na tej stronie.

Zotac - nowości

Druga część uroczystości odbędzie się w Hong Kongu, gdzie podczas konferencji prasowej zostaną zaprezentowane specjalne, jubileuszowe wersje produktów, a także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości (VR). Oprócz tego producent zorganizuje rocznicowy turniej Zotac CUP, który jest okazją do podkreślenia ważnej roli firmy w rozwoju społeczności e-sportowej na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Źródło: Zotac

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LeeDzik
  2
  Świetne 10'cio lecie. Razem z Asusem tworzą najlepsze karty na rynku.
  • avatar
   emil2424
   1
   Hmm...na ich stronie jest napisane "From now till March 1, 2017" Czyli od kiedy dokładnie bo ja kupiłem 1080 2 tygodnie temu od Zotac'a. Czyli nie mogę wziąć udziału w konkursie? Widzę tą infomacie dopiero dziś, a może na stronie Zotac'a był ogłoszony ten konkurs wcześniej?
   • avatar
    Tchorg
    1
    AMP Extreme to najlepsza karta, Na swoją moc cicha, chłodna i wydajna. Co prawda 3 sloty ale potężna sekcja zasilania i stabilne OC ma wymagania.
    • avatar
     KaYteck
     0
     W 2008 kupiłem 8800 GT AMP i po zarejestrowaniu się na ich stronie, gwarancja została przedłużona do 5 lat. Według zamieszczonej grafiki, to niby dopiero od 2012 roku nastąpiło.