Gry

Zwiastun aktorski Assassin's Creed Odyssey

z dnia 22-09-2018
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
Dyskutuj z nami

Zwiastun w humorystyczny sposób skupia się na głównych aktywnościach, jakie czekać będą na graczy. Premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października.

Ubisoft bardzo systematycznie przypomina o Assassin's Creed Odyssey. Tym razem producent pokusił się o zwiastun, w których nie zobaczymy wielu fragmentów rozgrywki. O zwiastun aktorski.

W humorystyczny sposób skupia się on na głównych aktywnościach, jakie czekać będą na graczy. Oczywiście wprowadza też w klimat starożytnej Grecji, a dodatkowo daje do zrozumienia, że ważną rolę odegrają tu dokonywane wybory. Już wcześniej wspominano zresztą, że będą one istotną częścią rozgrywki.

„Nikt nie rodzi się bohaterem. Stajesz się nim dopiero poprzez decyzje, które podejmujesz. Ścieżka chwały czy droga do piekła? To od Ciebie zależy kim będziesz.”


Będąc przy tej grze warto wspomnieć też o screenie, który pojawił się ostatnio w sieci. Pokazuje on opcje modyfikacji interfejsu. W połączeniu z Guided Mode i Exploration Mode da to graczom bardzo szerokie pole manewru.

Assassin's Creed Odyssey HUD

Premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra uzyskała już status gold, a zatem można być pewnym, że termin jest ostateczny.

Źródło: Ubisoft Polska, ResetEra

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!