Gry

Zwiastun Farming Simulator 17 - ładna ta wieś

z dnia 12-08-2016
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

W dodatku trudno się na niej nudzić. Zobaczcie świeżutki zwiastun nowego symulatora farmy i poznajcie nadchodzące nowości.

Farming Simulator 17 doczekał się świeżutkiego zwiastuna przedstawiającego nowości, jakie pojawią się w najnowszej odsłonie tej siedmioletniej już serii. 

Serii Farming Simulator nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jeden z najpopularniejszych symulatorów farmy, pozwalający graczowi zbudować wiejskie imperium. Wśród obowiązków gracza znajdują się: hodowla zwierząt, uprawa pola, handel towarami i dodatkowe aktywności, takie jak obróbka drewna.

Najnowsza odsłona to przede wszystkim ponad 250 pojazdów i narzędzi największych producentów na świecie, odświeżona oprawa audiowizualna i świat, w którym trudno się nudzić. Najważniejsze nowości to obecność świni oraz rozbudowany system transportu. Zobaczcie najnowszy zwiastun, aby przyjrzeć się temu z bliska:

Farming Simulator 17 to już trzeci symulator farmy, o którym wiemy, że jeszcze w tym roku trafi na nasz rynek. Ten tytuł zostanie wydany przez firmę CDP. Wcześniej poznaliśmy także gry Symulator Farmy 17: Pure Farming od Techlandu oraz Polska Farma 17 od studia PlayWay i firmy Cenega.

Premiera gry Farming Simulator 17 odbędzie się 25 października. Platformy docelowe to PC, PS4Xbox One.

Źródło: CDP

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dodanie do FS16 kilku maszyn i nowych upraw = Farming Simulator 2017. Mamy 21 wiek a fizyka gleby to jakaś kpina.
  Jak dla mnie gra nie warta tego żeby ją nabyć. Dzisiejsze technologie pozwalają na to aby ta gra wyglądała jak na tym minutowym renderze wydanym kilka tygodni temu . Ale po co? Lepiej wydać ludziom badziewie i niech smarują tekstury bo uprawą ziemi tym nazwać nie można
 • avatar
  I nadal gleba płaska jak stół, od 2008 roku tylko lepsze tekstury i dodanie do gry rzeczy które były modami do poprzedniej części. Lipa.
 • avatar
  A gdzie w tej wsi jest monopolowy?
 • avatar
  Czekan na wersję na smartfony - Farmo GO :>
 • avatar
  Gram w tą grę praktycznie od początku serii. Poczynając od 13-tki kupujemy z synem po dwie i gramy razem w domu na lanie . Seria ma pewne błędy ale możliwość modowania bardzo przedłuża życie tej gry. Zanim zagrałem pierwszy raz to uważałem to za głupotę ala gra wciąga jak bagno . Ogranie porządnie jednej mapy to około 100 godzin. Zobaczycie po premierze jaka będzie sprzedaż na Allegro.
 • avatar
  Na ten symulator właśnie czekam pamiętam jak jeszcze grałem w Landwirtschafts Simulator 2008.
 • avatar
  Moze lepszy bedzie ten Pure Farming spod Techlandu albo ten FarmExpert bo co kolejną część jest to samo tylko dodali swinki i jakis tam transport? no smieszne a fizyka itp i tak skopane :P