Filmy / seriale / VOD

Marcin Dorociński na zwiastunie hitu od Netflix

przeczytasz w 1 min.

Netflix postanowił przypomnieć o zbliżającej się premierze 2. sezonu serialu Wikingowie: Walhalla. Tego, w którym będziemy mieli do czynienia z mocnym polskim akcentem.

Marcin Dorociński w Wikingowie: Walhalla

O tym, że w jednym z głośniejszych (bo czy lepszych, to można dyskutować) ostatnio seriali Netflix pojawi się Marcin Dorociński informowano już wcześniej. Nie było jednak okazji do tego, aby zobaczyć chociażby małą próbkę występu tego bardzo lubianego polskiego aktora. Taki stan rzeczy właśnie uległ zmianie, za sprawą nowego zwiastuna 2. sezonu Wikingowie: Walhalla.

Nowe odcinki będą skupiały się na losach nie tylko znanych już bohaterów - Leifa Erikssona (Sam Corlett), Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) i Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Pojawią się też niewidziane wcześniej postacie i właśnie w jedną z takowych wcieli się Marcin Dorociński. Konkretnie w Jarosława Mądrego, księcia Rusi Kijowskiej. Nie ma raczej obaw o to, czy Marcin Dorociński sobie poradzi. Więcej jest pytań dotyczących tego, jak duża będzie jego rola. Odpowiedź poznamy jednak najpewniej dopiero po premierze.

Wikingowie: Walhalla  - zwiastun 2. sezonu

Kiedy premiera 2. sezonu Wikingowie: Walhalla?

Oglądaliście pierwszy sezon? Czekacie na kontynuację? Jeśli tak, to nie musicie uzbrajać się w wielkie pokłady cierpliwości, ponieważ premiera odbędzie się już wkrótce. Drugi sezon serialu Wikingowie: Walhalla pojawi się na Netflix już 12 stycznia 2023 roku.

Źródło: netflix

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!