Premiery kolejnych odsłon serii Assassin's Creed budzą coraz mniej emocji, chociaż i tak ma ona jeszcze mnóstwo fanów. I oni chętnie widzieliby jednak w cyklu coś nowego. Czyżby większym powiewem świeżości miał okazać się Assassin's Creed: Syndicate?
Ostateczna odpowiedź na to pytanie możliwa będzie dopiero za jakiś czas, ale najnowsze informacje brzmią dość ciekawie. Z raportów kotaku wynika bowiem, że można będzie tutaj wcielić się w kobietę - Evie.
Wprawdzie wiemy już, że głównym bohaterem ma być Jacob Frye, ale część kampanii gracze pokonać mają jako Evie właśnie. Misje wykonywane siostrą Jacoba zajmować mają około 25% całej historii. Dodatkowo możliwe ma być swobodne przełączanie się pomiędzy obydwiema postaciami.
Są to informacje o tyle ciekawe, że przed premierą poprzedniej odsłony serii producent twierdził, że przygotowanie grywalnych postaci kobiecych jest zbyt kłopotliwe, przez co nie pojawiły się one nawet w kooperacji.
Kotaku mało kiedy publikuje jednak mylne informacje, a więc i w te przecieki można chyba wierzyć. A skoro tak to warto dodać, że to samo źródło porusza jeszcze jedną kwestię. W Assassin's Creed: Syndicate zabraknąć ma jakiejkolwiek odmiany trybu multiplayer.
Wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane już dziś wieczorem. Producent oficjalnie zaprezentuje bowiem nowe Assassin's Creed dokładnie o godzinie 18:00.
Źródło: kotaku