szkoła
podstawowa

Zeszyty, książki i przybory to podstawa, ale w dzisiejszych czasach można uczyć się efektywniej i przyjemniej. Niezależnie od tego, czy to pierwszoklasista, czy też dziecko wraca po wakacjach do kolejnej klasy szkoły podstawowej, możesz sprawić mu gadżet, który będzie dla niego cenną pomocą. Smartfon to jedna z najlepszych opcji, szczególnie że dzięki niemu można też pozostawać w stałym kontakcie z synem lub córką. Obecnie jest to już właściwie przenośny komputer, ale jeśli ma to być pełnoprawna maszyna do nauki (i zabawy po niej), to lepiej postawić na laptopa. Spokojnie – mamy sprawdzone propozycje i z pierwszej, i z drugiej kategorii.

 • Lenovo IdeaPad C340 (14)

  Lenovo IdeaPad C340 (14)

  Chcesz sprawić dziecku pierwszy komputer? Jeśli nie ma to być „stacjonarka”, to postaw na laptop taki jak Lenovo IdeaPad C340. „Taki”, czyli jaki? Z systemem Windows 10 i podzespołami gwarantującymi działanie programów bez zawieszeń, na czele z procesorem Intel Core i7 lub Pentium Gold. Z 14-calowym ekranem, który jest dość duży, by zapewniać wygodę i dość mały, by notebook pozostawał mobilny. Z akumulatorem oferującym długi czas pracy. I wreszcie: z szybkim Wi-Fi oraz kompletem gniazd, pozwalających na podłączenie myszki, monitora czy słuchawek.

 • Asus ZenFone Max Pro M2

  Asus ZenFone Max Pro M2

  ASUS Zenfone Max Pro (M2) to smartfon, który nie ogranicza młodego człowieka. Superszybki procesor pozwala mu korzystać z wszystkiego, co ma do zaoferowania Android, pojemna bateria eliminuje ryzyko niemiłej niespodzianki, a szkło Corning Gorilla Glass 3 zabezpiecza ekran przed przykrymi skutkami upadków. Z kolei wspierana przez SI podwójna kamera „robi robotę” w dzień i po zmroku, a na 6,3-calowym wyświetlaczu Full HD+ i nauka, i granie, i oglądanie filmów to czysta przyjemność.

 • CA Gaming Jaguar II CA1030

  CA Gaming Jaguar II CA1030

  Solidna i niezawodna, a przy tym wygodna i efektowna – taka jest myszka CA Gaming Jaguar II CA1030. Dobrze leży w dłoni, dzięki czemu dobrze też sprawdza się podczas korzystania z komputera do nauki, jak i w trakcie zabawy przy ulubionych grach. Czułość na poziomie 2500 DPI okazuje się w zupełności wystarczająca, a ważne jest też to, że można ją w prosty sposób regulować, używając specjalnego przycisku. Z kolei antypoślizgowe boki i przewód w oplocie stanowią dopełnienie całości.

 • Huawei Y5 2019 <span>w ofercie MIX w Plusie</span>

  Huawei Y5 2019 w ofercie MIX w Plusie

  Huawei Y5 2019 to smartfon stworzony z myślą o młodych. Ma najnowszego Androida, niezły aparat główny 13 Mpix i przedni do selfie, konfigurację pozwalającą pograć w gry podczas dojazdu do szkoły czy na przerwie oraz 5,7-calowy wyświetlacz, pokrywający niemal cały przedni panel. W Plusie dostępny jest między innymi w ofercie MIX 30 Elastyczna z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami, rozmowami bez limitu w sieci i 200 minutami poza nią oraz pakietem 2 GB Internetu miesięcznie.

 • Samsung Galaxy A10 <span>w ofercie MIX w Plusie</span>

  Samsung Galaxy A10 w ofercie MIX w Plusie

  Smartfon Samsung Galaxy A10 to dobry model na pierwszą komórkę dla dziecka. Choć ma duży wyświetlacz, jest bardzo poręczny, a przejrzysty interfejs zapewnia prostą i intuicyjną obsługę. Wydajny procesor i 2 GB RAM-u to konfiguracja pozwalająca bawić się przy grach mobilnych, a aparat o rozdzielczości 13 Mpix robi zdjęcia, które w przyszłości będą świetną pamiątką. Warto zdecydować się na niego w ofercie MIX 50 Elastyczna w Plusie, z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, 400 minutoami do innych sieci w Polsce i UE, nielimitowanymi SMS-ami/MMS-ami oraz 6 GB Internetu co miesiąc.