panna

cyberschool technologia nie strajkuje

Wakacje się kończą i nadszedł czas na powrót do szkoły. Elektroniczne gadżety mogą sprawić, że nie będzie on wcale taki zły. Numerem jeden jest laptop – podstawa pracy i zabawy (po wypełnieniu uczniowskich obowiązków). W benchmarkowej akcji Cyber School 2019 podpowiadamy, jakie notebooki są warte uwagi i jakie jeszcze urządzenia przydadzą się uczniom oraz studentom.

chłopiec

Zeszyty, książki i przybory to podstawa, ale w dzisiejszych czasach można uczyć się efektywniej i przyjemniej. Niezależnie od tego, czy to pierwszoklasista, czy też dziecko wraca po wakacjach do kolejnej klasy szkoły podstawowej, możesz sprawić mu gadżet, który będzie dla niego cenną pomocą. Smartfon to jedna z najlepszych opcji, szczególnie że dzięki niemu można też pozostawać w stałym kontakcie z synem lub córką. Obecnie jest to już właściwie przenośny komputer, ale jeśli ma to być pełnoprawna maszyna do nauki (i zabawy po niej), to lepiej postawić na laptopa. Spokojnie – mamy sprawdzone propozycje i z pierwszej, i z drugiej kategorii.

Asus VivoBook 14
partner akcji

Dobry laptop dla ucznia czy studenta powinien być wygodny i stylowy, ale też wydajny, aby przyswajanie wiedzy szło sprawnie, a i w trakcie zabawy nic się nie zacinało. Kupując laptopa, zawsze szukaj tych z naklejką symbolizującą procesor Intela, który zapewni odpowiednią moc. Już teraz sprawdź najciekawsze komputery przenośne dostosowane do potrzeb tych, którzy rozpoczynają kolejny fascynujący rok nauki.

Acer Aspire 3
panna

Hulajnoga elektryczna czy bezprzewodowe słuchawki mogą uprzyjemnić dojazd lub dojście do szkoły (i do domu). To gadżety, które może i nie są niezbędne, ale na pewno są praktyczne. Jeszcze bardziej przydatny może okazać się laptop z wydajnym procesorem, wygodną klawiaturą i pojemnym dyskiem, który pozwoli każdemu uczniowi chłonąc naukę jeszcze efektywniej, a w czasie relaksu – bawić się i rozmawiać ze znajomymi. Między innymi na te urządzenia, ale też dobre monitory, które zapewniają nie tylko wysoką jakość obrazu, lecz również odpowiedni poziom ergonomii, zwracamy uwagę w naszym zestawieniu. Oto ciekawe produkty na powrót do szkoły średniej.

pannapanna

Smukły, lekki i wydajny laptop, mobilny router 4G+, pojemny powerbank, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumu, gamingowa klawiatura czy wreszcie smartfon z dobrym aparatem i dużym wyświetlaczem. Przedstawiamy godne uwagi gadżety dla studentów na początku swojej drogi, jak i osób powracających na uczelnię po wakacyjnej przerwie. Dzięki tym urządzeniom studenckie życie może być dużo łatwiejsze, a do tego przyjemniejsze. Jedne z nich pozwalają efektywniej się uczyć, inne – w komfortowych warunkach relaksować się po powrocie do domu lub akademika. Smartfon czy laptop to także szansa na to, by pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi i rodziną.