TELEFONY NIEOCENIONA POMOC UCZNIA

Skorzystanie ze smartfona to dziś najszybszy i najłatwiejszy sposób na dotarcie do informacji. Dla studenta czy ucznia jest to więc nieoceniona pomoc. Rodzicom zaś zapewnia poczucie bezpieczeństwa, bo w razie czego pociechy mogą się z nimi kontaktować. Jaki telefon wybrać? Podpowiadamy!

scroll down
image
 • Samsung Galaxy M21

  Samsung Galaxy M21

  To jeden z najlepszych smartfonów za mniej niż 1000 zł. Ma wszystko czego potrzeba na co dzień. Przede wszystkim duży, dobry wyświetlacz Super AMOLED 6,4 cala oraz baterię 6000 mAh, dzięki której pracuje realnie 2 dni na baterii. Można nim płacić w sklepach, tak jak zwykłą kartą, dzięki łączności zbliżeniowej NFC. Wyposażono go też w miejsce dla dwóch kart SIM, oddzielne miejsce dla karty pamięci microSD, klasyczne wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Smartfon nagrywa nawet filmy 4K. To świetny wybór dla każdego.

 • Realme 6

  Realme 6

  Nowoczesny, ładny i szybki telefon do 1000 zł, który ma kilka mocnych stron. W swojej klasie cenowej wyróżnia go 90-hercowy wyświetlacz, który zapewnia płynniejszy obraz i mniej męczy oczy. Kolejną mocną stroną jest dużo pamięci - aż 8 GB RAM i 128 GB dla plików i aplikacji. Realme 6 ma też bardzo szybki czytnik linii papilarnych, NFC do płatności w sklepach, nowy system Android 10, funkcję szybkiego ładowania baterii i dobre aparaty. To smartfon bardzo godny polecenia.

 • Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Szybki smartfon, pracujący długo na baterii - tak można w skrócie opisać Xiaomi Mi Note 10 Lite. Jego akumulator zapewnia 2-3 dni działania, a naładujemy go do pełna w około godzinę. Dobry procesor Snapdragon 730G i 6 GB RAM, wraz z dobrą optymalizacją systemu Android 10, zapewniają sprawne działanie systemu, aplikacji i większości gier. Pochwalić trzeba też duży wyświetlacz AMOLED, dual SIM, NFC, złącze słuchawkowe 3,5 mm, funkcję uniwersalnego pilota TV i bardzo dobre aparaty, z nagrywaniem filmów 4K.

 • Oppo Reno 3

  Oppo Reno 3

  Oppo Reno 3 to dobra propozycja dla osób, które chcą kupić smartfon do 1500 zł, z dobrym aparatem i świetnym, jasnym ekranem AMOLED. Ma też wysoką jakość dźwięku, nagrywa filmy 4K, a jego aparat przedni ma aż 44 Mpx. Jest to więc dobry telefon multimedialny, dla tych, którzy często publikują na mediach społecznościowych. Bateria wystarcza na 1,5 dnia typowej pracy i ma funkcję szybkiego ładowania - do pełna w około godzinę. Jest również NFC, wyjście słuchawkowe mini jack 3,5 mm i slot na kartę microSD.

 • Huawei P40 Lite

  Huawei P40 Lite

  Za tysiaka warto też brać pod uwagę smartfon Huawei P40 Lite. Co prawda w tym przypadku nie dostajemy wyświetlacza AMOLED, lecz IPS LCD, ale jego jakość jest dobra. Telefon nadrabia jednak jakością aparatu, który w tej klasie cenowej, spisuje się świetnie w dzień i całkiem nieźle w nocy. Pamięć 6 / 128 GB wystarcza do szybkiej obsługi aplikacji i otwierania kilkunastu zakładek w przeglądarce. Można nawet całkiem komfortowo pograć, szczególnie w prostsze gry. Jest też dual SIM i bardzo dobry czytnik linii papilarnych.