Ultrabook HP Envy Touchsmart 14 z ekranem o rozdzielczości 3200x1800 - większej niż w Retina

HP dołączyło do grona producentów ultrabooków z ekranami o rozdzielczości 3200x1800 pikseli

HP Envy Touchsmart 14 ekran 3200x1800

Wyścig na rozdzielczość ekranu w ultrabookach trwa. Niedawno informowaliśmy o zapowiedzi Samsunga, który zamierza wprowadzić do swojej oferty laptopy wyposażone w ekran o rozdzielczości 3200x1800, czyli większej niż Retina stosowana w MacBookach Pro.

Do tego grona dołączył właśnie HP z zapowiedzią Envy Touchsmart 14, w którym także znajdzie się ekran o tak wysokiej rozdzielczości z funkcją dotykową. O ile jednak panel Samsunga pozostaje na razie w sferze projektu, laptop HP trafi na rynek prawdopodobnie już pod koniec czerwca. Data ta jest związana z długo oczekiwaną premierą czwartej generacji procesorów Intela, czyli Haswell, które znajdą się w urządzeniu.

HP Envy Touchsmart 14 posiadać będzie metaliczne wykończenie obudowy oraz głośniki z systemem Beats Audio oraz subwooferem. Nie wiadomo na razie jak kształtować się będzie cena urządzenia.

HP Envy Touchsmart 14 widok

Źródło: mashable

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!