Ułóż obrazek i wygraj telefon

data rozpoczęcia:2010-11-10
data zakończenia: 2010-11-19
liczba użytkowników: 632
liczba wyświetleń: 16605

W poniższych artykułach ukryliśmy zdjęcie podzielone na 6 części. Jeśli złożysz wszystkie części w całość i wyślesz do nas informację co przedstawia zdjęcie, możesz wygrać telefon Samsung Solid E2370. Zapraszamy do zabawy!

Nagrodą w konkursie jest wytrzymały telefon Samsung Solid E2370, który sprawdzi się w trudnych warunkach. Jest odporny na zachlapania, brud i zadrapania, a jego bateria może pracować nawet dwa miesiące (w trybie czuwania). Telefon ma także latarkę i możliwość wysyłania wiadomości alarmowej. Nie brakuje modułu fotograficznego, Bluetooth, radia FM i odtwarzania MP3.
 


W jakich artykułach należy szukać 6 części zdjęcia:

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za masę nadesłanych odpowiedzi :)

Co przedstawia zdjęcie? Oczywiście piękną ciemnowłosą kobietę, leżącą na wielkim łożu z drewnianym oparciem, na brązowych poduszkach z ciekawymi wzorami. Ubrana jest w białą bluzkę bez rękawów oraz białe spodnie z brązowym paskiem. Na prawym nadgarstku zwisa piękna bransoletka z białych pereł. Niewiasta rozmawia przez czarny telefon komórkowy, prawdopodobnie z kimś bliskim i wygląda na bardzo szczęśliwą :)

Dla niedowiarków przedstawiamy złożone zdjęcie:

Braliśmy pod uwagę również 'okrojone wersje' odpowiedzi. W taki oto sposób, za odpowiedź "Zdjęcie przedstawia kobietę leżącą na łóżku i rozmawiającą przez telefon.", telefon marki Samsung Solid E2370 powędruje do Vento.

Zwycięzcy gratulujemy!