Kalendarz adwentowy 2022 - 7 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-07
data zakończenia: 2022-12-07
liczba użytkowników: 563
liczba wyświetleń: 6099

kalendarz adwentowy nagroda 7 grudnia

Dziś do wygrania obudowa be quiet! Pure Base 500 FX

Nie tylko choinka musi imponować sąsiadom lampkami. Podświetlenie w obudowie do PC także powinno zachwycać, dlatego w dzisiejszym konkursie w ramach Kalendarza Adwentowego 2022 na benchmark.pl mamy obudowę od be quiet!. ARGB nie robi na Tobie wrażenia? Wydajność i przepływ chłodzenia już zrobi, bo ten case ma front, pokrywy i wentylatory tak zaprojektowane, że w porównaniu z nim nawet przepływ powietrza pod kopytami Rudolfa się chowa. A to nawet nie połowa tego, co zapewnia Pure Base 500 FX. Dowiedź się więcej o be quiet! Pure Base 500 FX w naszej recenzji.

Chcesz zostać zwycięzcą dzisiejszego konkursu? Odpowiedź na poniższe pytania. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Dobra obudowa jest jak dobre sanie - musi imponować z zewnątrz (Mikołaj nie może jeździć byle czym, jego transport musi zapierać dech, tak samo jak obudowa), a wewnątrz mieścić wszystko to, co trzeba (prezenty, procesor, kartę graficzną, jednego starszego pana przy kości itd.). Walka o obudowę be quiet! była zacięta, a kto wyszedł z niej zwycięsko?

Obudowę be quiet! Pure Base 500 FX wygrywa Krystian, nick: chrystian514. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania: 

Pytanie 1. Jakiego portu USB nie ma model Pure Base 500 FX?
- 2.0

Pytanie 2. Ile maksymalnie komponentów ARGB lub PWM zsynchronizujesz w  Pure Base 500 FX?
- 6

Pytanie 3. Ile dysków zmieści się w koszyku w tzw. piwnicy obudowy?
- 2

Pytanie 4. Wskaż jedną cechę obudowy be quiet! Pure Base 500 FX, która sprawia, że pasowałaby ona właśnie do Twojego zestawu komputerowego i uzasadnij dlaczego.

Wydajność, cicha praca, idealne dopasowanie elementów... a gdzie detale, które cieszą oko? Czasami do idealnej rozgrywki brakuje tylko odpowiedniej atmosfery w pokoju. O nią Piotr nie musi się już martwić. Co jest dla niego ważne, a co ma obudowa be quiet!?

Zdecydowanie możliwość sterowania oświetleniem którego jest tu duuuuużo - mój zestaw komputerowy w zależności od dnia potrzebuje innych barw, raz są to barwy wojenne a innym razem stonowane. Na pewno tworzylibyśmy zgraną paczkę!