Kalendarz adwentowy 2022 - 12 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-12
data zakończenia: 2022-12-12
liczba użytkowników: 670
liczba wyświetleń: 6171

kalendarz adwentowy nagroda 12 grudnia

Dziś do wygrania monitor KTC H27T22

Nawet Mikołaj potrzebuje chwili wytchnienia po pracowitej Wigilii. Jak odpoczywałby? Pewnie przeglądając oferty i wybierając sobie coś na prezent! Nawet Święty zasługuje na dużą paczkę pod choinką. Nie mamy wątpliwości, że jeśli mógłby, zagrałby o jedną z nagród w Kalendarzu adwentowym benchmark.pl. Jaką? Może właśnie dzisiejszą ;) Dowiedź się więcej o monitorze KTC H27T22.

W konkursie udział mogą brać nie tylko święci, ale też Ci, co od Mikołaja mogą liczyć najwyżej na rózgę. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. Powodzenia!

Wyniki konkursu

O gustach podobno się nie dyskutuje. Każdy gra w to, co lubi, ale każdy do tego potrzebuje dobrego monitora. Taki właśnie mieliśmy dla Was jako nagrodę w konkursie. Do kogo trafi?

Monitor KTC H27T22 wygrywa Jarosław, nick: magilla1. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jak długo marka KTC działa w branży monitorów?
- od lat 90.

Pytanie 2. Ile cali ma wyświetlacz w modelu H27T22?
- 27 cali

Pytanie 3. Jaką głębię koloru znajdziemy w tym modelu monitora?
- 8-bitową

Pytanie 4. Jaka gra byłaby ulubionym tytułem Mikołaja – i dlaczego?

Wasze odpowiedzi były tak różnorodne, że stwierdziliśmy zgodnie: wysyłamy listę do Mikołaja. Niech przejrzy i sam powie, w co lubi grać najbardziej. Niby dobrze się znamy, niby często rozmawiamy o nowościach i klasykach - ale nigdy nie wiadomo. A więc, prosto z mroźnego bieguna odpowiedź od Świętego - w gusta Mikołaja trafił Jarosław, pisząc:

Metro - psychologiczne przyzwyczajenie do klaustrofobicznych lokacji zaprawa w rozpoznawaniu oszustów (i generalnie villains) oraz rozsądne korzystanie z zabranego zaopatrzenia.