Kalendarz adwentowy 2022 - 19 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-19
data zakończenia: 2022-12-19
liczba użytkowników: 583
liczba wyświetleń: 18030

Kalendarz adwentowy 2022 - 19 grudnia

Dziś do wygrania oczyszczacz powietrza Philips AC0830

Mikołaj od zawsze pracuje na świeżym powietrzu. Podobno jednak ostatnio daleko mu do faktycznie świeżego. Nad Polską jest gęsto od smogu, a my wpuszczamy go do mieszkań oknami i drzwiami (w sensie smog, nie Mikołaja – ten, jak wiadomo, wchodzi kominem). Na szczęście jest urządzenie, które potrafi sobie w kilka chwil poradzić z tymi zanieczyszczeniami, by zapewnić nam zdrowe i świeże powietrze pośród czterech ścian. To oczyszczacz powietrza Philips z serii 800 (AC0830). 

Niedawno testowaliśmy oczyszczacz Philips AC0830 i – mówiąc krótko – nie mogliśmy się go nachwalić. Z tym większą radością informujemy, że w dzisiejszym konkursie w ramach Kalendarza adwentowego do wygrania jest właśnie taki sprzęt. Wszystko, co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na kilka pytań. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Dobry prezent to przede wszystkim trafny i przydatny prezent - dlatego jednemu z Was przekażemy taki właśnie podarek od benchmarkowego Mikołaja. Będzie to...

Oczyszczacz powietrza Philips AC0830 wygrywa Jakub, nick: Sarna. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Co standardowo robi Philips AC0830, gdy wykryje zwiększenie zanieczyszczenia?
- Zwiększa obroty

Pytanie 2. Jakiego filtra nie ma Philips AC0830?
- Wodnego

Pytanie 3. Czy Philips AC0830 neutralizuje nieprzyjemne zapachy?
- Tak, poprzez filtr węglowy

Pytanie 4. Dlaczego – Twoim zdaniem – oczyszczacz powietrza to dobry pomysł na gwiazdkowy prezent?

Po Waszych odpowiedziach widać, że obawiacie się zanieczyszczeń powietrza podczas tzw. sezonu grzewczego - oczyszczacz byłyby więc trafionym pomysłem na prezent ;) Na przykład dla najbliższych Jakuba:

Najlepszym prezentem byłoby dać bliskiemu zdrowie. Nie jest to możliwe więc w dobie coraz większego zanieczyszczenia powietrza kupując oczyszczać powietrza można dać choćby namiastkę tego.