Z pewnością znajdą się tutaj fani League of Lagends i nie ulega wątpliwości, iż powinni ucieszyć się oni z najnowszych informacji dotyczących produkcji Riot Games. Już wkrótce zabawa powinna stać się jeszcze ciekawsza.
Wszystko dzięki nowemu trybowi rozgrywki, który lada chwila zostanie oddany w ręce wszystkich zainteresowanych. Obecnie najpopularniejszą formą zabawy są tutaj drużynowe starcia 5 na 5. Zapowiadany tryb Hexakill wprowadzi do rozgrywki dwie dodatkowe postaci, a więc rywalizacja toczyć będzie się w składach 6 na 6. Teoretycznie wydaje sie to mało zmianą, ale w praktyce powinno dać to naprawę dużo nowych możliwości.
"Dwóch dżunglerów? Wspierający na dwóch alejach jednocześnie? A może sześcioosobowe zasadzki? Wszystko jest możliwe z nowym trybem gry. Eksperymentujcie z nowymi kompozycjami drużynowymi i odkrywajcie nowe meta, słuchając przy tym epickiego: „Hexakill!”."
Zmagania w ramach trybu Hexakill rozgrywać będą się na mapie Summoner’s Rift. Warto będzie pośpieszyć się z przystąpieniem do zabawy, ponieważ przynajmniej na razie będzie to dodatek krótkotrwały. Hexakill ma być dostępny od 20 lutego do 2 marca.
Źródło: leagueoflegends