• benchmark.pl
  • Quizy
  • 3. sezon Dark - czy jesteś gotowy, by go obejrzeć? Sprawdź, czy pamiętasz poprzednie.
Q

3. sezon Dark - czy jesteś gotowy, by go obejrzeć? Sprawdź, czy pamiętasz poprzednie.

3 sezon Dark jest już dostępny na Netflixie. Ten serial łączy elementy podróży w czasie, z ciekawym obrazem lokalnej społeczności i relacji pomiędzy bohaterami. Sprawdź czy dobrze zapamiętałeś poprzednie dwa sezony, bo ta wiedza przyda się podczas oglądania trzeciego.

Quiz - 3. sezon Dark - czy jesteś gotowy, by go obejrzeć? Sprawdź, czy pamiętasz poprzednie.

Sprawdź swoją wiedzę o serialu Dark - najlepiej przed obejrzeniem 3 sezonu

W czasach popularności platform VoD, takich jak Netflix, seriale często są udostępniane nie jako ciągła produkcja, ale w postaci sezonu. Taki sezon może pojawić się od razu w całości, albo na przestrzeni kilku, kilkunastu tygodni. Pomiędzy sezonami mamy przerwy, które trwają przeciętnie rok, ale mogą być to też przerwy kilkuletnie. I tutaj pojawia się problem. 

Jeśli serial jest ciekawy chętnie do niego wracamy. Jednak gdy na dodatek mamy do czynienia ze skomplikowaną choć ciekawą fabułą, powrót potrafi być trudny i zmusza do przypomnienia sobie choćby ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. 

Nie przepadamy za takimi chwilami i dlatego przed obejrzeniem 3 sezonu Dark zdecydowaliśmy się trochę rozruszać pamięć. Wam też to proponujemy, choć łatwo nie będzie. Ilustracje mogą być wskazówką dla poprawnej odpowiedzi, ale mogą też zwieść was na manowce. Serial i quiz są jednak jak najbardziej warte, by poświęcić im chwilę czasu.