• benchmark.pl
 • wideo
 • Gamingowy duet dla początkującego gracza - fotel Marvo i biurko E-Blue
Gamingowy duet dla początkującego gracza - fotel Marvo i biurko E-Blue
Fotele gamingowe

Gamingowy duet dla początkującego gracza - fotel Marvo i biurko E-Blue

Arkadiusz Popiel | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Arkadiusz Popiel
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Przerwa świąteczna i nadchodzące ferie mogą być dla wielu z was czasem budowy od podstaw stanowiska do grania. Mieliśmy ostatnio okazję przetestować dwa elementy stworzone z myślą o początkujących miłośnikach elektronicznej rozrywki: biurko E-Blue EGT574 i fotel Marvo CH-106.

Można mieć najlepszą klawiaturę do gier, najlepszego gryzonia i do tego jeszcze najlepszy monitor gamingowy, ale cóż nam po tym, gdy nie będziemy mieli na czym tego wszystkiego postawić. Biurko E-Blue EGT574 sprawia, że można zapomnieć o tym problemie. Na jego blacie na nic nie brakuje miejsca, a wcięcie z tyłu pozwala wygodnie poprowadzić „kabelki”. Do tego ma regulowaną wysokość ...tak jak gamingowy fotel Marvo CH-106, który wybraliśmy na uzupełnienie naszego zestawu dla początkującego gracza. Odchylane oparcie i miękkie wypełnienie to kolejne jego cechy charakterystyczne. A jeśli chcecie się dowiedzieć więcej i zobaczyć, jak obydwa te produkty sprawdzają się w praktyce, to odpalajcie film i oglądajcie!

Testujemy fotel Marvo CH-106 i biurko E-Blue EGT574 (wideo):

Jak zobaczyliście, zarówno biurko, jak i fotel możemy wam z czystym sercem polecić. Przynajmniej tak długo, jak jesteście początkującymi graczami. A co dla was jest najważniejsze przy wyborze biurka i fotela do komputera?

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  perpetoom
  Początkujący gracz raczej nie wymaga dedykowanego gamingowego biurka (właściwie to chyba żaden, nie tylko początkujący nie wymaga tego typu produktu; można nabyć coś bardziej praktycznego, zapewne lepsze jakości i dopasowanego do przestrzeni w której będzie umieszczone)
  8
 • avatar
  kalkulatorek
  Trza mieć pokój tylko do komputera. Dla mnie biurko musi mieć miejsce na drukarkę, skaner, jakieś głośniczki, klawiaturę. Żeby upchnąć ten cały dobytek.
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Fotel cały lata, biurko też xD
  4
 • avatar
  zoltanisko1976
  biurko od 699 zł
  o 300 za dużo
  2
 • avatar
  tomto
  Monitor nie na wprost - szczerze gratuluję, kilka lat i problemy z kręgosłupem szyjnym gwarantowane.
  Ledwie dotknął biurka, a monitor trzęsie się jak opętany - ból głowy w gratisie.
  A ta pozycja - zdjęcie na filmie - gwarantowane problemy z kręgosłupem lędźwiowym i do tego brak miejsca na nogi - jedną trzyma na elemencie konstrukcyjnym biurka, a drugą na podstawie pod jednostkę centralną. I do tego jeszcze ten kąt w stawach kolanowych.
  I jeszcze ta siatka pod blatem zwiększająca grubość blatu biurka - przecież te wszystkie przewody powinny być ułożone gdzieś z boku, poza zasięgiem kolan i ud.
  Ogólnie - duże brawa dla projektanta ...
  Chociaż nie, plus za pomysł za wcięcie na kable.
  2
 • avatar
  _SnR_
  I jedno I drugie wyglada na chlam
  1
 • avatar
  rlistek
  Co właściwie rozumiecie tutaj przez "początkujący gracz"?
 • avatar
  Sharimsejn
  Od 700 zł. Za tyle to sobie dopasuję i mam większą przestrzeń użytkową. Za małe jak dla mnie.