Kontrolery do gier

Gamepad Logitech ChillStream

przeczytasz w 2 min.

Kilka dni po ogłoszeniu przez nas "Najlepszych Produktów Roku 2006 (według redakcji), z firmy Logitech przyjechał do nas na testy najnowszy gamepad - ChillStream. Już po około tygodniu grania, nasz ul

Dosłownie kilka dni po ogłoszeniu przez nas "Najlepszych Produktów Roku 2006 (według redakcji), z firmy Logitech przyjechał do nas na testy najnowszy gamepad - ChillStream. Już po około tygodniu grania, nasz ulubiony Logitech Cordless Rumblepad 2, który służył nam przez caly zeszły rok, przeszedł do historii ;)

ChillStream ma oczywiście kilka słabych punktów, ale generalnie, po około miesiącu testów - głównie w Pro Evolution Soccer 6 - z całym przekonaniem mogę napisać, że jest to pad niemal GENIALNY!

Nie jest co prawda bezprzewodowy, ale ma to swoje dwie duże zalety: jest super lekki (nie montujemy do niego akumulatorków) i ma lepszy czas reakcji niż pady komunikujące się radiowo. Przy bardziej zaawansowanym giercowaniu - choćby w takiego PES'a - naprawdę można poczuć różnicę pomiędzy padem na kablu USB, a padem bezprzewodowym. Zresztą wie o tym każdy wyczynowy gracz, używający dobrej myszki wyłącznie na kabelku.

Układ joysticków to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań, ale to co mnie najbardziej podoba się w ChillStream, to właśnie podobieństwo do kontrolera z XBOX 360.

Logitech ChillStream


kontroler z XBOX 360

Jednak na układzie przycisków podobieństwo obu padów się kończy. Logitech jest padem lepiej zaprojektowanym, dużo wygodniejszym i przyjemniejszym w dłuższej zabawie. Projekt obudowy to prawdziwa wirtuozeria, a materiały z których jest wykonany, są po prostu rewelacyjne.

Cały spód pada to plastik w dotyku przypominający gumę, która w dłoniach trzyma jeszcze lepiej, gdy dłonie lekko się spocą. A mogą spocić się tylko lekko, bo ChillStream ma specjalny system 'susząco-chłodzący'. W środku obudowy umieszczony jest mały wiatraczek, który zasysa powietrze przez aluminiową siatkę (fotka poniżej) i poprzez specjalne kanaliki dmucha na dłonie. Nadmuch ma dwa poziomy siły: LOW i HIGH. Oczywiście można go też wyłączyć.

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login