Gry

Najbardziej pożądane gry 2010 roku

przeczytasz w 1 min.

Mafia 2, Max Payne 3, Crysis 2, Batman: Arkham Asylum 2 i... można tak długo wymieniać. Oto najlepsze hity, które już trafiły lub trafią na rynek w tym roku. Jesteś graczem? Więc musisz je znać!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 2010 rok będzie dla branży elektronicznej rozrywki jednym z najlepszych od wielu lat. Oprócz zapowiadanych od dłuższego czasu niesamowitych rozwiązań, które mają ogromne szanse na zrewolucjonizowanie rynku gier (Microsoft Natal, PlayStation Move czy obsługa technologii 3D) ten rok przyniesie mnóstwo prawdziwych hitów.

Microsoft NatalPlayStation Move

Aby nie zagubić się w gąszczu tegorocznych tytułów postanowiliśmy wybrać spośród nich te najgłośniejsze i przedstawić je w formie zestawienia najbardziej pożądanych gier 2010 roku. Z racji niezbyt dużego zainteresowania w naszym kraju platformami Nintendo oraz Sony PSP, ograniczyliśmy się jedynie do tytułów na komputery PC i konsole nowej generacji.

Przygotowując niniejszy artykuł postanowiłem przede wszystkim skupić się produkcjach, które wzbudzają największe emocje wśród graczy. Wszystkie - wedle stale aktualnych zapowiedzi - mają ukazać się jeszcze w tym roku. Na naszej liście znalazło się więc sporo kontynuacji znanych i lubianych serii. Pojawiły się również produkcje, które już zdążyły zadebiutować na rynku. Były jednak na tyle pożądane przez graczy, że po prostu nie można ich pominąć.

Uprzedzając ewentualne komentarze o braku jakichś konkretnych tytułów w przedstawionym zestawieniu śpieszę wyjaśnić, że są to moje jak najbardziej subiektywne wybory. Lista gier zmieniała się w trakcie tworzenia artykułu w miarę pojawiania się nowych informacji o konkretnych produkcjach. Między innymi dlatego z zestawienia zniknął Wiedźmin 2, który jak już wiadomo pojawi się dopiero w 2011 roku. Niektóre zaś z zapowiedzianych ostatnio produkcji, choć rokują duże szanse na sukces sprzedażowy, z różnych powodów nie są jeszcze tak gorącymi tytułami (np. Fallout: New Vegas).

Oczywiście nie musicie zgadzać się naszymi wyborami. Być może macie własne typy najlepiej zapowiadających gier 2010 roku. Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzach. Dzięki temu dowiemy się, na które tytuły musimy zwrócić szczególną uwagę w niedalekiej przyszłości. A teraz zapraszamy do lektury!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login