20 porad i sztuczek na sprawniejszą pracę z Windows Vista
Systemy operacyjne

20 porad i sztuczek na sprawniejszą pracę z Windows Vista

przeczytasz w 1 min.

System skrywa w sobie ogromny potencjał i po kilku przeróbkach możesz zrobić to, czego nie udało się firmie Microsoft. To naprawdę nic trudnego.

Windows Vista to ulubiony worek do bicia użytkowników komputerów, często zbiera też negatywne oponie bez konkretnych powodów. Tymczasem system ten skrywa w sobie ogromny potencjał i po kilku przeróbkach możesz zrobić to, czego nie udało się firmie Microsoft: uczynić Vistę świetną. To naprawdę nic trudnego.

Następca Windows XP w wersji pudełkowej i preinstalowany w nowych komputerach był dostępny od 30 stycznia 2007 w Polsce i 29 stycznia na świecie. Obecnie Vista doczekał się już zestawu poprawek SP1, a SP2 jest już w drodze. Niemniej jednak SP1 i szereg innych dodatków nie poprawił funkcjonalności Visty na tyle, by system ten można było określić mianem świetnego.

Zobacz porównanie wersji Vista

Przygotowaliśmy szereg porad, które poprawiają funkcjonalność Visty. Niewykluczone nawet, że wielu z was zmieni zdanie i na nowo polubi ten OS. Osobiście muszę przyznać, że korzystam na co dzień z Visty i po dokonaniu kilku przeróbek jestem bardzo zadowolony - przeszła mi także ochota na przeprowadzanie downgrade'u do XP.

Zapraszamy również do naszych poprzednich artykułów o Viście: