Komentarze

  • Galaxy S8 i Galaxy S7 mają podobny aparat, ale czy robią takie same zdjęcia?

    Ocena komentarza: 0
    jak dla mnie kolejny artykuł o niczym, przeczytałem pobieżnie tekst by przekonać się, że autor nie ma pojęcia czy będzie jakaś różnica. Po co to pisać? po to żeby wpadło parę kliknięć?

    Co gorsze nie dotyczy to tylko tego artykułu ale też większości newsów robionych na siłę, np mogę już teraz napisać:
    "wiem juz teraz że w nowym samsungu s9 zastosują lepszy procesor który zapewni lepszą wydajność w czasie działania aplikacji, poprawiając przy tym komfort użytkowania"; tak wyglądają ostatnio newsy z benchmarka


    12

  • iPhone 7 i iPhone 7 Plus już w przedsprzedaży - kiedy trafią do Polski?

    Ocena komentarza: 0
    A ja się dziwię na ten ogólny hejt na iphona, ceny itd itp.
    po pierwsze na przykład Samsung zrobił note 7, zaśpiewał sobie za niego 3700 i jest w porządku.

    po drugie: Szczególnie dziwi to, bo ceny srajfonów są mniej więcej podobne za każdym razem, a samsung ostro szybuje w górę.

    po trzecie - poza tym feralnym jackiem apple naprawdę wprowadziło jakieś poprawki, rzeczy które powinny być już wcześniej w ajfonach więc zdecydowanie będzie to udany telefon.

    23

  • Oppo R9 i R9 Plus oficjalnie - smartfony z przednimi kamerami 16 Mpix

    Ocena komentarza: -1
    Ten 'dizajn' cos mi przypomina... hm... może iPhone'a?xD

    Dziwię się że nie da się wyprodukować czegoś oryginalnego.

    4

  • Gogle HTC Vive - pierwsze 10 minut przedsprzedaży i mamy …. zamówień

    Ocena komentarza: 0
    Nie ma co narzekać na cenę - prawda, że nie jest przystosowana dla naszego rynku i zarobków, ale 900$ w dla mieszkańca USA to pewnie jak 900 zł dla nas, więc nic dziwnego że kupują, a HTC sprzedaje po takiej cenie bo sprzedawać za mniej jak może sprzedać za więcej ;p

    9

  • Galaxy S7 Edge - większa, zakrzywiona wersja nowego flagowca

    Ocena komentarza: 4
    Hm... sama idea pójścia w większe realny rozmiar piksela na matrycy jest dobrą ideą (lepsza głębia/działanie w nocnych warunkach - mniejsze szumy przy wyższym ISO).
    Dlatego też Samsung chwali się 'że zaimplementowali technologię z profesjonalnych aparatów'. Chociaż szczerze mówiąc wątpię żeby ta różnica była serio zauważalna.
    Tak samo pomysł HTC nie był zły, idea była dobra => zróbmy duże piksele. Na pewno był zły marketingowo, bo 4 MPX słabo wyglądały przy konkurencji która wtedy miała ch 13 - 16 MPX, a różnica w jakości zdjęć była znikoma :) Tak mi się wydaje :) pozdrawiam :)

    10