Avatar użytkownika

data dołączenia:

Moje komentarze (9)

  • Avatar użytkownika BududubNow
   BududubNow
   @rlistek Powiedz mi to wszystko szympansie prosto w twarz to ci odbije moją pięść na twarzy. Pokazałeś jakim umysłowym biedakiem jesteś zaklinającym rzeczywistość i nie mającym pojęcia nawet w 1% o temacie na który sie wypowiadasz. Jesteś umysłowym zerem w tych kwestiach ale z poziomu wypowiedzi i fanbojki widze że i generalnie słoma z butów wystaje zapewne i na codzień. Kim jesteś? Jakie studia skończyłeś? Ile lat siedzisz w branży żeby mówić informatykowi który od lat się tematem zajmuje jakie są fakty? Nie masz wiedzy na podstawowe sprawy dotyczące GMP/AMP i nie potrafisz odpowiedzieć na banalne pytania z tej tematyki, brednie które wypisujesz, to zaklinanie rzeczywistości, porównywanie GMP do żałosnej interpolacji pokazanej na filmiku z jakiegoś gówienkowego software'u na PC, porównywanie tego do mocarnych TV które zjadają twój żałosny komputerowy monitorek jednym kęsem i nawet nie przeżuwają, bo taka jest przewaga jednych wyświetlaczy nad drugimi, porównywanie procesora TV do SMARTFONÓW, absolutny brak zrozumienia/wiedzy na temat tego, jak faktycznie działa AMP i że nijak się ma do typowej interpolacji tylko udowadniają że masz IQ niższe od BMI i więcej warta jest konwersacja z amebą niż z tobą. Nie pozdrawiam i nie jest to zachęcenie do dalszego prowadzenia konwersacji bo z tobą mentalny dzieciaku skończyłem.
   • Avatar użytkownika BududubNow
    BududubNow
    @piotreeeek
    O co ty pytasz? Nie wiesz czym jest tworzenie klatek pomiedzy wyrenderowanymi klatkami przez AMP/GMP w telewizorach z górnej półki i na czym polega dynamika? O to pytałem poprzedniego jegomościa i o to pytam ciebie - ile bedzie wyswietlana klatka tak wytworzona na ekranie TV w tym trybie?

    "Skoro upłynniacz w tv to jest interpolacja klatek do 120"

    Zawsze będzie to 120klatek? Czy może mogą być inne wartości? A może MUSZĄ? Chce prostej odpowiedzi na proste pytanie. Ty mnie pytasz o podstawy AMP mimo ze nikt mi nie potrafi odpowiedziec na pytanie ile wyswietlana taka klatka bedzie. Jak ty o jakimś suwaku mówisz, pewnie gdzies w jakimś programie widziałeś że interpolacje da sie suwakiem zwiekszac lub zmniejszac, w TV to tak nie działa koleżko (a przyjamniej nie moim), ze ustawiasz sobie jakims suwakiem AMP/GMP. Dlatego dodatkowe pytanie do ciebie bo sie musisz mocno zrehabilitowac - ile na telewizorach samsung jest klatek przy GMP? Odpoweidź jest jedna.

    Dlatego jak w nastepnych komciach nie zobacze na moje pytania odpowiedzi, konczymy rozmowe bo nie warto na was tracic czasu, bo jestescie tylko typowymi blaszanymi żuczkami ktorzy musza bronic swojej prowizorycznej platformy wypowiadajac sie na tematy o ktorych pojecia nie mają i tworzyć argumenty zaklinając rzeczywistość (to takie polskie i pececiaczkowe).

    1. Ile wyswietlana jest klatka w AMP wytworzona dynamicznie w podbiciu na 60 fps? Czy to zawsze jest jedna wartość? Jeśli tak to czemu, jeśli nie to czemu.
    2. Jak działa filtr anty-blurowy?
    3. Na czym polega dynamika działania AMP/GMP?
    4. Na jakiej zasadzie (ilukrotnie) są podbijane klatki w trybie GMP?
    • Avatar użytkownika BududubNow
     BududubNow
     @rlistek O czym ty mowisz? O tym badziewiu co ten jegomość z youtube tutaj wrzucił czyli jakiś szajski softwareowo zrobiony interpolation z blurem takim, ktorego nie powinno być bo inaczej rak? Ja mowie o porzadnych TV z 2015+ za (w tamtych czasach) 5000k+, nie jakichś mantach, czy śmiesznym software'owym zrobieniu z 30 klatek 240 klatek czy jakkolwiek żałośnie nierealistycznie podbite to zostało. Mówie o prawdziwym game motion na TV który niszczy te śmieszne filmiki kompletnie eliminując blur dzięki filtrowi anty-blur'owemu, ale pewnie nawet nie wiesz jak ten filtr działa, czy wiesz może? I znasz może odp. na pytanie ktore zadawalem wczesniej, jaka dlugosc wyswietlania utworzonej klatki bedzie w takim przypadku? Bo jak na razie to "FACHOFCY" stąd nie potrafią udowodnic mi odpowiadajac na te proste pytania, ze cokolwiek o AMP/GMP wiedza.