Komentarze

 • Inteligentny i bezpieczny dom przy ograniczonym budżecie

  Ocena komentarza: 0
  Co fajne systemy tanieją. Sam od jakiegoś czasu chciałem kupić ale ceny były zaporowe. A teraz już za tysiac można dorwać całkiem sensowny system bez zasilania z sieci z możliwością rozbudowy. Sam się akurat skusiłem na mało u nas znany Shield od Lamaxa ale to z powodu takiego że za granicą te systemy już są bardziej popularne i sprawdzone. Póki co jestem bardzo zadowolony.

  5

 • Cavion Motus 4K Wi-Fi - test taniej kamerki sportowej

  Ocena komentarza: 0
  A tym czasem za tą samą kasę czy tam dychę mniej jest X3.1 Atlas, który nagrywa natywnie w 2.7k. W FullHD też jest ładnie, żeby już tu za bardzo nie krytykować.

  2

 • Głośnik Bluetooth na wakacje - 5 powodów dlaczego warto

  Ocena komentarza: 0
  Wszyscy narzekacie że słyszycie rąbankę jak gdzieś jedziecie... niech zgadne same osoby młode, patusy i inne takie? Nigdy nie widziałem osoby w wieku 25lat + żeby był upierdliwy. Bo patrzą na innych żeby nie przeszkadzać swoją muzyką. Sam mam jak wielu moich znajomych i jakoś problemu nie mamy wyjść z takim głośnikiem i się rozbić kawałek od ludzi i puścić muzykę na takim głośniku odpowiednio głośno żebymy my słyszeli a innych to nie wnerwiało. Mimo że mój głośnik Sounder ma 24W to i tak nie odpalam go nigdy na maxa a bateria trzyma w uuj długo dzięki temu

  12