Avatar użytkownika Piotr

kenshin985

data dołączenia:

Moje komentarze (4)

  • Avatar użytkownika kenshin985
   kenshin985
   Wszystkiego najlepszego banchmarkowicze,
   Tego ja wam dziś pożyczę,
   Sprzętu jak najwydajniejszego,
   Każdą grę uciągnąć potrafiącego,
   Gier dobrych i wydajnych,
   Oraz masy czasu by w nie pograć !

   A żeby dobry loot był,
   i przeciwnik z bólu wył,
   Masy fpsów i szczęścia tonę,
   i do hedshotów dobrą wenę !
   Żeby Polacy wygrali IEM 2017,
   i żeby benchmarkowicze im kibicowali !
   -2
   • Avatar użytkownika kenshin985
    kenshin985
    "Wystarczy, że wybierzecie swoją ulubioną postać z gry i pokrótce uzasadnicie swój wybór" Bonhart i Regis, bardzo ale to bardzo ciekawe postacie Z GRY... Jeśli zadanie konkursu wyraźnie mówi, że chodzi o postać z GRY to powinno się opisywać postacie z gry, a nie z książki.
    "Jaskier - Luzackie podejście do świata > trudno nazwać go dorosłym." - wow ale uzasadnienie... dłuższego się nie dało ?
    Nie jestem pewien albo osoby wyłaniające zwycięzców nie grały w grę i nie mają zielonego pojęcia o niej... albo przeczytali pierwsze 10 prac na chybił trafił i w taki oto sposób powstało takie coś... Może mam trochę ból dupy... ale takie coś jest niepoważne...
    2
    • Avatar użytkownika kenshin985
     kenshin985
     "Sama bardzo lubiła i ceniła Geralda..." poważnie Geralda ceniła ? a kto to taki ten GeralD ? O ile dobrze się orientuję to jest postać Geralt, ale nie ma niestety w wiedźminie Geralda. Nie mam pojęcia jak to mogło przejść i wygrać... proszę was taki błąd i wygrana... haha śmieszne
     0
     • Avatar użytkownika kenshin985
      kenshin985
      Ja osobiście niezmiernie cieszę się z przesunięcia premiery, ponieważ mam szansę zdać maturę. Gdyby wyszedł w lutym jak było zapowiedziane to po pierwsze zagrałbym najwyżej na low wymaganiach, dostalibyśmy grę niedopracowaną (jak Assassin's Creed Unity) i jak pisałem wcześniej matura zeszłaby na drugi plan(najważniejszy powód). Tak więc obecna sytuacja mnie cieszy, mam więcej czasu by poskładać PC ;d trzeba będzie wydać te 3k przynajmniej. Więc na wakacjach do pracy zasuwam na kompa ! A tak nawiasem mówiąc to mam nadzieję, że będą jakieś fajne sceny z Ciri lub Yennefer, bo fajne ekm... kobiety z nich są :3 Ciri jak Ciri no ale Yennefer, patrząc na książki to musi coś być ;> No i oczywiście nie da się pominąć tej muzyki, która tworzy w grze taki niezwykły słowiański klimat, przez wiedźmina nawet kupiłem sobie niedawno bestiariusz słowiański, nawet ciekawe polecam przeczytać, szczególnie jak ktoś się wychował na wsi/ma rodzinę na wsi to osoby starsze to różne historie z pokolenia na pokolenie są opowiadane. Mi np. babcia różne historie na dobranoc jak byłem mały opowiadała, które jak myślałem wymyśliła na poczekaniu o jakichś utopcach, biedzie czy innych tego typu a tu niektóre w wikipedii odnalazłem po latach lub właśnie w wiedźminie :d Pozdrawiam i czekamy na premierę.
      0