Avatar użytkownika Łukasz

kobis

data dołączenia:

Moje komentarze (5)

  • Avatar użytkownika kobis
   kobis
   Abstrahując już od treści artykułu sam zastanawiałem się nad legalnością tego zabiegu. Ciągle śledzę zagraniczne fora by się czegoś dowiedzieć. Więc postanowiłem sprawdzić u źródła i zadzwoniłem do M$. Powiedziałem, że potrzebuję zaktualizować ok 40 komputerów w firmie, co w przypadku licencji, bo o to się rozchodzi, czy będę musiał zakupić nową? - pytam. Pani poszła skonsultować z jakimiś ludźmi, bo 5 min otrzymałem odpowiedź, że mogę zaktualizować za darmo do W10 z zachowaniem licencji. Podczas kontroli mam mieć zachowane naklejki i dowody zakupu. Zarówno wersję OEM jak BOX, zabieg ten nie jest legalny jeśli chodzi o licencje grupowe.
   • Avatar użytkownika kobis
    kobis
    Czy jest możliwość gry z angielskim dubbingiem i polskimi napisami ?
    • Avatar użytkownika kobis
     kobis
     Witam,
     od każdej gry RPG wymagam ciekawej fabuły, charyzmatycznych postaci,które na długo zostaną w mojej pamięci, historię do której będę co jakiś czas wracał, F4 niestety tego nie oferuje. Jest tu mnóstwo zadań typu (zabij, przynieś), każda postać jest nijaka, nie ma w sobie niczego wyjątkowego. Wszystko zależy od tego kto czego szuka w grze, bo jest co zwiedzać, ale poza tym zwiedzaniem i zbieraniem kolejnego stimpaka jest po prostu nudno. Rekompensuje trochę muzyka która jest b.dobra wg. mnie.
     Co do bugów to było kilka irytujących, 2 zadania ciągle mam niewykonane, bo nie pojawia się opcja dialogowa która ma to zadanie zakończyć, ale wiadomo że żadna gra nie jest bez skazy. Grafika grafiką, dla mnie nie jest priorytetem, muszę jednak przyznać, że nie idzie to w dobrym kierunku, bo rzeczywiście nie jest taka piękna a optymalizacja pozostawia dużo do życzenia. Coraz większe wymagania sprzętowe, a grafa nie powala.
     Podobnie jak ty, żałuję że wydałem pieniądze na tą grę jak i na D3, z tym że D3 się zwróciło gdy funkcjonował AH.

     Pozdrawiam
     • Avatar użytkownika kobis
      kobis
      Recenzje są tak wiarygodne jak i recenzja filmu przez krytyka;
      wszystko jest sprawą gustu. Przecież nie będę czekał jak ktoś tam wyżej napisał 2 miesiące i czekał co ludzie napiszą, jak pierwsza jak i druga część mi się podobała i co roku do nich wracam, tylko zagram bez względu na to co będą pisali w prasie. Przykładem jest cień mordoru, wszędzie trąbią jaka to rewelacyjna gra, nagrody jak co najmniej palmy w cannes, a gra jest przecież przeciętna i średnia, zabij orka, pózniej mocniejszego i jeszcze mocniejszego i tak w kółko. Moje zdanie oczywiście.
      • Avatar użytkownika kobis
       kobis
       Gram od kilku dni, po ok. 5-7 godzin, gra nie sprawia żadnych problemów, nie spotkałem się jeszcze z żadnymi błędami, zero "zwisów" wszystko w jak najlepszym porządku.