Komentarze

 • HP EliteBook 735, 745 i 755 G5 z AMD Ryzen - w planach kilkanaście modeli

  Ocena komentarza: 1
  Gwarancja jest dobrowolna od każdego producenta. Jeżeli producent sobie zażyczy, to może ustalić gwarancję na 15 minut. Prawnie mamy uregulowaną jedynie rękojmie konsumencką. Pozdrawiam

  17

 • HP EliteBook 735, 745 i 755 G5 z AMD Ryzen - w planach kilkanaście modeli

  Ocena komentarza: 1
  ktoś tu jest niedouczony i próbuje błyszczeć wiedzą O.o

  17

 • Toshiba Portégé X30-D dostępna w sprzedaży

  Ocena komentarza: 0
  Przestań w takim razie nosić spodnie, bo są za ciężkie. Jeżeli ktoś dopłaca 3000 zł za to, że laptop będzie lżejszy o 250 gramów to albo jest obrzydliwie bogaty (ale tacy wybiorą np. xps'a), albo niespełna rozumu. Nosiłem kiedyś całymi dnami cegły na budowie i powiem Ci szczerzę, że nie robiło mi różnicy czy jest o 1/5 cegły mniej czy też więcej. Jest to typowe nawijanie makaronu przez marketingowców. Miło jest patrzeć jak robi to ludziom papkę z mózgu. A Ty dalej wmawiaj sobie że od noszenia 250 gram więcej człowiek się znacznie mocniej męczy. Za te 3000 zł można kupić sobie np. lżejsze ubranie, lżejsze buty i zostanie Ci jeszcze połowa pieniążków w na jedzenie, przy czym ubranie będzie ważyło mniej o własnie te 250 gramów.

  6

 • Team Kinguin Mistrzem Polski w CS:GO - galeria zdjęć

  Ocena komentarza: -2
  Szkoda tylko że fascynujecie się dyscypliną, w której wielu zawodowców została przyłapana na używaniu niedozwolonego oprogramowania. Co najciekawsze, także w trakcie zawodów. Jaką macie pewność że to nie dotyczy Polskich zawodników? Virtus Pro tez było w to zamieszane. Według mnie tak poważne serwisy powinny unikać promowania oszustów, więc przykro jest patrzeć na tą wierną rzeszę fanów, którzy chyba nie do końca są świadomi, albo nie chcą być.

  5

 • Toshiba Portégé X30-D dostępna w sprzedaży

  Ocena komentarza: -1
  Wersja bez dedykowanego układu waży 1.3 Kg a kosztuje 4699zł. Widzisz sens żeby dopłacać 3000 zł za 250 gram? To jest waga przeciętnego skórzanego portfela. Praca na baterii - 10-12 godzin.

  6

 • Toshiba Portégé X30-D dostępna w sprzedaży

  Ocena komentarza: -1
  Drożyzna. Nie rozumiem za co przepłacamy.. Za Asus UX430 o takiej samej - albo lepszej specyfikacji rozbudowanej o układ graficzny 940MX zapłacimy około 5000 tysięcy złotych. Oczywiście mowa o i7-7500 i SSD o pojemności 512. Skąd oni biorą te ceny? Wygląd też totalnie przeciętny.

  6

 • Team Kinguin Mistrzem Polski w CS:GO - galeria zdjęć

  Ocena komentarza: -3
  Dlaczego szanowna redakcja piszę chwalebne artykuły na temat gry w której niejednokrotnie zawodowcy dopuszczali się oszustw, a i sama oglądalność nie jest najwyższa - podczas gdy finał mistrzostw Polski w League of Legends przeszedł bez echa? Jest to zdecydowanie bardziej rozpoznawalna produkcja e-sportowa aniżeli CS:GO, która w naszym kraju ma setki tysięcy fanów.

  5

 • Bitcoin warty coraz więcej - już ponad 4000 dol. [AKT.]

  Ocena komentarza: 1
  Widocznie masz bardzo ograniczoną wyobraźnie, skoro nie widzisz możliwości na założenie dochodowej działalności gospodarczej :) Pozdrawiam

  19