Komentarze

 • Xbox Series X może nas zaskoczyć osiągami - zastosowana grafika wprowadzi rewolucję

  Ocena komentarza: -4
  ok - piękne, okrągłe słowa, ale jak to się ma do tego, co jest dzisiaj na rynku? O ile ten xsx będzie szybszy (będzie?) od mojego 2080Ti? Jeśli nie będzie szybszy i nie będzie oferować większej wydajności od 2080Ti (będzie?), to może zaoferuje jakieś wyjątkowe gry (jakie?).

  wiecie?

  zapewnie nie, bo klikanie w pisaniu jest dziś ważneijsze niż jakakolwiek myśl czy refleksja

  czytajac takie popierdółki dowiadujemy się, że autor ekscytuje się tym, że koło będzie jeszcz bardziej okrągłe, kwadrat da jeszcze więcej prsotokątnych wrażeń, a wierzchołek trójkąta będzie spiczasty, jak nigdy dotąd...

  prawdziwa rewelacja :)

  69

 • Nvidia: Radeon VII jest rozczarowujący

  Ocena komentarza: -2
  Zapraszam do obejrzenia u mnie BFV w 3440x1400 z właczonym RT (medium) na 2080Ti :) Bez wątpienia nawet nie byłeś blisko takiej "prezentacji", bo nie sadziłbyś takich banałów - mam wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz i powtarzasz tylko takie gderanie frustratów.... nie rób tego - szkoda zdrowia na taki hejt :)

  67

 • Nvidia: Radeon VII jest rozczarowujący

  Ocena komentarza: 2
  Odkładając na bok RT i DLSS - porównanie obu kart - czyli radeona VII do RTX 2080 w oczywisty sposób sprowadzi się do bezwględnej różnicy w osiagach, kulturze pracy i ceny. To oczywiste i wszyscy to chyba wiedzą, więc tym bardziej bezsnesowne jest napinanie się dzisiaj i wyrokowanie na zapas, zanim pojawią się wiarygodne benchmarki. W kontekście wypowiedzi nvidii i amd - każdy gra w swoją grę, ale na koniec dnia liczy się to, jak zaglosują nabywcy przy pomocy zawartości swoich portfeli i kont bankowych. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi karty AMD tylko dlatego, że to "radeon", więc zwycięży po prostu lepszy. Jedno jest pewne - nvidia dierży puchar za pierwsze miejsce w kategorii wydajność i Radeon VII tego raczej nie zmieni. Co do reszty - przekonamy się już za chwilę :)

  67

 • Premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 4

  Ocena komentarza: 0
  pierwszy COD, którego nie kupię - brak kampanii to bzdura i pójście na łatwiznę, ale jak rozumiem takie mamy czasy :) Kolrowe ubranko, fajne włoski sobie robimy, do tego jakaś cud skórka na giwerę i lecimy do battle royale ;-)

  4

 • DiRT Rally 2.0 nadjeżdża - zobacz pierwszy zwiastun gry

  Ocena komentarza: 0
  Swietny trailer :)
  Widać, że będzie klasyka i pół amatroskie ściganie :)
  no i ostatni odjazd kamery, ewidentnie zupełni nowy silnik graficzny - pięknie :)

  10

 • Nvidia przesuwa premierę karty GeForce RTX 2080 Ti [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  Gdzie zamawiałeś?

  42

 • Premiera kart GeForce RTX oczami gracza

  Ocena komentarza: 3
  Jak czytam sobie te komentarze to widzę pewną prawidłowość. Otóż jest tutaj (i na innych forach) dominująca grupa osób, która wzajemnie się wspierając, krytykuje nowe karty na każdym możliwym poziomie. Od ceny, przez architekturę, do nietrafionego skupienia się nVidii na ray tracingu… i tak bez końca. Jest jeszcze jedna grupa, która z dumą wszech i wobec oświadcza, że oni „to robić się w kakao nie dadzą” i nie kupią i już. Zresztą ci pierwsi też konkludują, że nie kupią. Bo to, co już kupili jest super. Bo nie warto. Bo nie ma potrzeby i to tylko wydumane zapotrzebowanie na takie karty wykreowane przez złe i zachłanne korporacje, bo to ludziska nie potrzebują i tylko kasę by wyciągnęli od biednych klientów. Każdy swój rozum ma i, póki co, jest w naszym kraju wolność wypowiedzi, więc niech sobie towarzystwo używa do woli i pisze co tam chce. Pozwolę sobie jednak zaprezentować zdanie odmienne. Po pierwsze: NIE MA jeszcze na dzisiaj (21.08.18) ani jednego wiarygodnego benchmarku, który pokazywałby w obiektywny sposób wydajność nowej generacji vs. obecna na dostępnych softwarze dzisiaj Nie ma i kropka, więc zdania o tym, że cos jest lub nie jest szybkie bądź szybsze są TYLKO i wyłącznie czczymi spekulacjami. Po drugie: Jeśli ktoś chce (a ja chcę i jest to dla mnie ważne i daje mi to przyjemność i satysfakcję) grać w 4K bez konieczności pójścia na kompromisy względem dostępnych ustawień jakości grafiki – to NIE MA innego wyjścia niż przesiadka na nową generację (SLI odpada – nie jestem w stanie zaakceptować mikro przycięć i kłopotów z kompatybilnością a 1080ti jest na to za słabe, co piszę w oparciu o moje doświadczenie w tej materii). Żeby było jasne – nie wiem jeszcze (chociaż nie spodziewam się tu negatywnego zaskoczenia), czy nowa generacja podoła, ale na to liczę. Dlatego złożyłem preorder na RTX 2080 Ti Founders Ddition, poczekam spokojnie na wiarygodne benchmarki i w razie czego – anuluje zamówienie. Jeśli jednak 2080Ti pozwoli grać w obecne gry w 4K w stałych 60 fps z ustawieniami jakości na maks – będę się cieszył jak dziecko z każdej z 5699 złotówek, które na tą kartę wydam.

  64

 • Uncharted: zobacz fanowski film z Nathanem Fillionem w roli głównej - to kawał dobrej roboty

  Ocena komentarza: 0
  świetne!!! Wstyd, że film do tej pory nie powstał - uwielbiam Natana i spółkę - pięknie dziękuję za linka do filmu :)

  15