Komentarze

 • Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu bogatszy o nowe technologie - oto one

  Ocena komentarza: 2
  Posiadam Lte w cyfrowym polsacie w dodatku najbogatszą wersję 110gb danych do wykorzystania.

  Od siebie mogę powiedzieć że jak u mnie to nie ma rewelacji średni transfer miesięczny lte to 10mb/s ,często się zdarza że transfer potrafi być na poziomie 2mb/s ,przy kwocie bliskiej 100zł miesięcznie XD,chcesz grać w gry online zapomnij o tym internecie no chyba że jesteś zadowolony z opóźnień na poziomie 80ms,do przeglądanie stron internet mogę polecić ale do gry czy też oglądania jak i streamowania całkowicie odpada.Kolejna sprawa to że jak transfer by wynosił nawet 0.4mb/s to nic im nie możecie zrobić bo nie mają zagwarantowanego minimalnego transferu,ja osobiście czekam jeszcze parę miesięcy do końca umowy i nigdy więcej lte ,a ten nowy internet pewnie będzie taką samą super szybką ściemą jak ten power lte.

  38

 • Premiera AMD Polaris - Radeon RX 480 walczy w średnim segmencie

  Ocena komentarza: -1
  Generalnie to jestem zażenowany tymi kartami amd pokazali jakieś odgrzewane kotlety sam nie wiem dla kogo ,niby ten rx480 ma jako taka wydajność,ale jak mam wydać 1240zł to wole zapłacić te 100zł więcej za podkręconego gtx970. Albo i poczekać na 1060.

  Karta która miała plasować się po między 970 a 980 jest za 970 ... no comment

  Na te karty amd to trzeba czekać i czekać a wychodzi jak zawsze czyli beznadziejnie w stosunku do konkurencji,ciągle tylko wszystko ukrywają.Pewnie wielce wysławiana Vega będzie kolejnym odgrzewańcem,mam nadzieje że się mylę,ale utraciłem wszelką wiarę w tą firmę.

  169

 • AMD zapowiada kartę graficzną Radeon RX 480 - pierwszy model z generacji Polaris

  Ocena komentarza: 0
  Radeon RX 480 to jedyna karta którą będziemy widzieć na Computexie???,czy może mają w planach pokazanie czegoś jeszcze,w sumie nie liczę na wyścig z 1070 a co dopiero z 1080 ale mogli by pokazać coś na poziomie 980ti w dobrej cenie :P

  83