Komentarze

 • GOODRAM udostępnia nowe narzędzie dla swoich SSD - pobierz Optimum SSD Tool

  Ocena komentarza: 0
  Mogliby poprawić jakość produktów, bo z 4 kupionych IRDM 3 padły mi przed upływem roku, a z tych 3 wymienionych na gwarancji (trzeba przyznać - szybko i bezproblemowo) jeden padł znowu po niecałych 6 miesiącach. Reszta, odpukać póki co, chodzi.

  5

 • Windows 8 za rozsądne pieniądze - wszystko co musisz wiedzieć

  Ocena komentarza: 0
  Chciałbym się upewnić - mam laptopa kupionego bez żadnego systemu i chciałbym jak najtaniej mieć Windows 8. Czy kupno XP OEM od sklepu komputerowego sprzedającego na Allegro (ok. 140 zł) i aktualizacji do WIN8 za 129 zł będzie oznaczało, że mam w 100% legalny system?

  74

 • Pokrowiec camHoodie wyeliminuje purpurową flarę ze zdjęć aparatu Apple iPhone 5

  Ocena komentarza: 0
  Jakoś nie słyszałem, żeby telefony innych firm traciły zasięg, bo "nie tak" chwyciłem "słuchawkę" albo robiły zdjęcia z takim felerem (tam gdzie aparat jest jednym z głównych ficzerów). Poza tym Apple sam wystawia się na krytykę z takimi wpadkami twierdząc, że każdy iPhone jest rewolucyjny, przełomowy i super dopracowany a kończy się na tym, że trzeba go wkładać w jakieś osłony, pokrowce i inne cuda wianki, żeby wyeliminować ewidentne babole i zaniedbania producenta.
  Jak sam napisałeś, telefony Apple są drogie, więc tym bardziej coś takiego nie powinno mieć miejsca.

  47

 • Need for Speed: Most Wanted 2 - zobacz nowy czterominutowy gameplay z gry

  Ocena komentarza: 0
  2:46 WTF? Ta zaawansowana technika stosowana przez Policję = spawnowanie radiowozów nawet w najbardziej absurdalnych miejscach na drodze gracza?

  125

 • CES: Gorilla Glass 2.0 - szkło ochroni smartfony i tablety

  Ocena komentarza: 0
  Niestety nie ma reguły. Mi na SGS po 3 miesiącach pojawiło się pęknięcie ok. 5mm chociaż telefonu nie noszę w kieszeni i poza leżeniem na biurku prawie cały czas jest w pokrowcu, nigdy mi sie upadł. Gwarancja odpada (uszkodzenie mechaniczne), ubezpieczenie zakłada, że mogę starać się o zwrot kosztów naprawy ale musiałbym najpierw sam wyłożyć ok. 600 zł bez pewności czy dostanę je z powrotem...

  28

 • Samsung Galaxy Tab: podtrzymano zakaz sprzedaży tabletu w Niemczech

  Ocena komentarza: 0
  Musieli nieźle posmarować w urzędzie patentowym, że to przeszło. Teraz każdy kto wyprodukuje tablet minimalistyczny i obły będzie musiał się liczyć z pozwem od Apple.
  Jeżeli ktoś nie widzi w tym absurdu, to niech pomyśli co by było, gdyby np. Volkswagen mógł pozwać Forda, że produkuje samochody z czterema kołami i nadwoziem typu hatchback.

  61

 • Samsung Galaxy S 2 - recenzja i test następcy popularnej "S-ki"

  Ocena komentarza: 0
  Czy na SGS 2 podczas robienia zdjęć z jasnym tłem jest ta sama przypadłość co w SGS (tzn. czerwonawe zabarwienie na środku kadru)? Mój SGS niestety ma tą przpadłość, co eliminuje go jako zamiennik do pstrykania fotek z wakacji :/

  84

 • TP zmuszona do dostarczenia internetu

  Ocena komentarza: 0
  Nie wiem za bardzo kto pisał tego newsa ale mógłby przynajmniej "liznąć" temat zanim wypisze stek bzdur.
  Nikt nie może TP zmusić do dostarczenia dostępu do Internetu, bo nie jest to usługa powszechna - taką jest m.in. linia telefoniczna.

  Po drugie porozumienie z UKE z TP nie jest efektem jakiejś specjalnej troski o klientów, tylko ktoś w UKE chyba w końcu zauważył, że urząd ten nie został powołany do walki z TP ani do wciągania za uszy niektórych podmiotów na rynek. Efekt dotychczasowych działań regulacyjnych UKE to właściwie zatrzymanie inwestycji w tym sektorze, więc jest szansa na mały krok w stronę normalności.

  26