Avatar użytkownika

Szaman_Kielbas

data dołączenia:

Moje komentarze (14)

  • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
   Szaman_Kielbas
   Proszę mi wyjaśnić co to za dziwne rzeczy są tutaj wypisywane?
   Co innego wersja OEM a co innego wersja OEM ale na dany typ komputera, np tylko na komputery DELL albo HP.
   WINDOWS OEM jest do kupienia legalnie i luzem. Jedynie co to można go mieć po zainstalowaniu tylko na jednym komputerze i nic więcej. Po zainstalowaniu oraz po aktywacji. Wtedy stanowią jedno i tyle. OEM nie są nie legalne i proszę przeczytać warunki LICENCJI OEM. i nie mylić OEM z OEM przypisanym do typu komputera. Jeżeli się mylę to proszę o korektę. Tłumaczenie Microsoftu to moim zdaniem słowne manipulacje. Zamiast napisać konkretnie.

   https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-windows_install/licencja-oem/7ab0d0d2-f7e8-4b6c-85a7-cd6792ddf6a2

   Pozdrawiam :)
   Microsoft Polska za Manipulacje słowne powinno się podać do głównej siedziby MS. Ciekawe co by oni na to odpowiedzieli.
   • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
    Szaman_Kielbas
    Dokładnie ECDL! Ale kto o tym słyszał? W CV jak wpisac coś takiego to z doświadczenia wiem, że daje NIEZŁY PROFIT Zdawalność dość niska. Faktycznie weryfikują wiedzę. Sam mam ale jako grafik excela i Baz danych to podstawy tylko pamiętam :P Ważne, że weryfikacja jest niezła. Ciekawe jak w przypadku tego Microsoftu.. czy przypadkiem za kasę nie dają certyfikatów .. płacisz masz ?
    • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
     Szaman_Kielbas
     Cytuję: "Wygładzanie FXAA na wielu obiektach wygląda tragicznie".
     I za tę wypowiedź drogi Panie dostajesz plusa. Mimo, że się nie do końca zgadzam z resztą. Myślałem że tylko ja to zauważyłem i mam " paranoję " . :)
     • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
      Szaman_Kielbas
      QHD tak. Bardzo przepraszam. Czeski błąd. Myślałem, że chodzi o HD. Niby jedna literka a zmienia diametralnie. Mam tylko jedno pytanie. Po obserwacji forum i nie tylko moich wypowiedzi mam jedną sugestię. Wiem, że ludzie tutaj różnie piszą ale często zaczynasz od powiedź od tzw " ochrzanienia piszącego"
      1. nie wiem czy wiesz ale ludzie popełniają błędy
      2. Sam też się pomyliłeś bo w poście wcześniej dostałem reprymendę od ciebie a w cale nie pisałem nic o Endorze. Automatycznie mózg skojarzył Testy z Endorem. Tak działa szczególnie zmęczony. Każdego człowieka. To tyle. To, że ktoś ma inne zdanie na dany temat nie znaczy, że na dzień dobry dostaje info, że na pewno nie przeczytał albo nie zrozumiał albo kogoś obraża. Czasem niby delikatne treści i słowa potrafią w odpowiednim świetle też urazić. Dobranoc. Ps no one is perfect
      • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
       Szaman_Kielbas
       Testy na Endorze akurat ok bo planeta bardzo wymagająca. Nie pisałem nic o Endorze ale o Walkach bohaterów. Ja się zastanawiam czemu są testy tylko na walkach bohaterów. Co do procesora SKYLAKE zwracam honor. To nie wasza wina a czemu tak podają możemy się domyślać tylko.
       Do czego się odnoszę : cytuję to co jest napisane u samej góry " jeśli ktoś celuje w optymalne warunki do gry (60 kl/s), to powinien posiadać minimum GTX 970 lub R290X "
       Jeżeli to nie wasza wypowiedź tylko znowu zalecana producenta to jakoś nie wnioskuję tego z tekstu
       • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
        Szaman_Kielbas
        Przepraszam ale nie mogę się zgodzić. Są miejsca i mapki gdzie na 780 TI może mieć 100 fps bo sam to sprawdziłem. NA ultra detalach. Ja mam 780 zwykłą i czasem fraps potrafił wskazać około 90 kilku fps. Mam na myśli ustawienia ultra. Ale to pewnie tatoine w bardziej zamkniętym miejscu :)
        Jeżeli kolega ma 780 TI i to podkręconego to czemu nie.
        • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
         Szaman_Kielbas
         Przeprasza, że się wtrącę ale moim zdaniem recenzja w kilku przypadkach jest błędna. Ile godzin graliście w grę tak na prawdę?
         1. To, że kogoś nie widać na radarze i nagle wychodzi z " za krzaków" na środku mapki to nie błąd gry ale kamuflaż anty radarowy, plus "moro" w przypadku rebelii daje sporo. To jest fajne. Sam używam tego skila.
         2. Grafika zła? Tutaj kwestia indywidualna ale moim zdaniem 10/10 za grafikę daję
         3. Walki powietrzne są nudne. Czemu nie pomyśleli aby zrobić jak w Warthunderze aby latać między górami i gigantycznymi kanionami? Steruje się w miarę przyjemnie statkiem ( padem bo myszką .. nie da się :) ) Jednak 2 grupy lecące na siebie na wprost i to tyle. Wielkie krążowniki gdzieś daleko wysoko w tle.. pustka 2/10
         4. granat dymny: Zgaszona zapałka daje więcej dymu...
         5. plusem jest celowanie .. tutaj nie ma tak łatwo. To mi się podoba, Skill się liczy aby trafić w głowę.. nikt nie pomaga namierzać... przynajmniej nie zauważyłem 10/10
         6. Podkładanie min, robienie zasadzek tutaj też plus
         7. Nie wiem czemu ale kilka razy w grze miałem tak, że podchodziłem do kogoś od pleców i strzelałem centralnie w plecy lub głowę i to z odpowiednika shotuna.. po kilku strzałach 0 DMG. Też w trakcie bitwy celowałem idealnie na mocnym łączu i bardzo dobrym komputerze z pingiem max 40 zadawałem 0 dmg gdzie przeciwnik nawet uniku nie robił. Czasem mam wrażenie, że opcja mierzenia pingu w grze z konsoli jest mocno... naciągana
         8. Mapki są plusem bo są ciekawe, nawet Księżyc Endora to nie sam las.
         9. Rebelia ZAWSZE wygra każde starcie atat teraz i nawet wcześniej w becie jak odrobinę pomyślą. ( takie jest moje zdanie ) Ludzie pisali, bo w becie nie robili zadań tylko "Deathmecze " sobie urządzali na mapkach z misjami to o czym mowa. Wystarczy aby kilka osób zdobyło Nalot Orbitalny i nie używało go na 1 gracza :) ale czekało aż ATAT będą bez osłon.
         10. Mam wrażenie ( i chyba nie tylko ja ), że "Sokół Millenium" jest z lekka "przekoksowany' na maxa i to trzeba zmienić. Ogólnie wydaje mi się , że myśliwce imperium są słabsze w boju ale tutaj to moja opinia.
         • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
          Szaman_Kielbas
          Nie znam wypowiedzi tego " katolika" ale jak widzę to nazywasz kogoś "trolem" kto ma inne zdanie niż ty .W takim razie kim byś siebie nazwał?
          • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
           Szaman_Kielbas
           Niestety mój jeden LIKE na nie wiele się zda jako, że zgadzam się z tobą. Musisz się przygotować na wiele minusów :)
           Dodam tylko pewien cytat:
           G. W. Leibniz - "Logika kosmosu i całego stworzenia jest ciągłym przejawem obecności Boga"
           -1
           • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
            Szaman_Kielbas
            Jeżeli Samsung do końca marca nie naprawi tego błędu to będę zmuszony oddać dysk z powodu niezgodności czy ukrytej wady itd... lub wymienię na inny tez Samsunga gdzie tego błędu nie ma. Gdyby nie ta wada to był bym bardzo zadowolony z tego dysku. Mam nadzieję, że Samsung nie będzie robił problemów z ewentualnym zwrotem lub wymianą tych dysków jeżeli nie uda im się stale naprawić pomyłki. Od tego zależy ich opinia.
            • Avatar użytkownika Szaman_Kielbas
             Szaman_Kielbas
             Czy mnie oczy zawodzą czy na tym gameplayu gra się przycina? Są takie zatrzymania podczas gry. Chciał bym kiedyś zobaczyć całkowicie płynny gameplay do tej gry. Ja wiem, że to you tube itd... :) Chodzi mi nie o ilość klatek ale aby gra się nie przicinała co 0,2s, bo to widać i to wkurza. Czy tak będzie na dobrym pc?