Podczas przeglądu systemu znaleziono pliki odpowiedzialne bezpośrednio za rozmowy wideo, oraz dźwięki oznaczone jako dzwonek wideokonferencji. Znalezione dzwonki są takie same jak te, używane w programie iChat na komputerach Mac. Kolejną ciekawą funkcją jaką znaleziono, to protokoły odpowiedzialne za szyfrowanie danych, oraz takie pojęcia jak moderator i pokoje.
Mając do dyspozycji takie informację można pokusić się o stwierdzenie, że nowy iPhone będzie miał przednią kamerkę do rozmów wideo. Tym samym, z innego źródła, potwierdzają się wcześniejsze informacje na temat tego telefonu.
Przeglądanie zasobów systemu to dobry sposób na wyszukiwanie informacji na temat nowych urządzeń, z którymi będzie on kompatybilny. Ostatnio pisaliśmy też na temat tego, co znaleziono w zasobach iPada.
Źródło: 9to5mac.com