Na topie

Ace Combat 7 na efektownych materiałach

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W sieci pojawiły się dwa nowe filmy prezentujące grę Ace Combat 7: Skies Unknown w akcji. To zwiastun i fragment rozgrywki.

 • Ace Combat 7 na efektownych materiałach
A A

Siódma część (podstawowego) cyklu Ace Combat raz jeszcze pozwoli zasiąść za sterami wirtualnych myśliwców, co tym razem – wedle zapewnień Bandai Namco – będzie wyjątkowo widowiskowe. Wystarczy rzucić okiem na nowe materiały, by zrozumieć, co wydawca ma na myśli.

Ace Combat 7: Skies Unknown to gra zręcznościowa nastawiona raczej na dynamiczną zabawę, co sprawia, że podczas samej rozgrywki pewnie nie będzie wielu okazji, by przyjrzeć się wykreowanemu przez twórców światu. Na szczęście istnieje coś takiego jak zwiastuny. Taki właśnie materiał przygotowała firma Bandai Namco z okazji Tokyo Game Show 2017:

Gra, na którą złoży się kampania fabularna dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy, doczekała się również kolejnego zapisu rozgrywki. Na filmie opublikowanym przez DualShocekrs możemy spojrzeć na misję numer trzy. Oto jak Ace Combat 7 prezentuje się w akcji:

Gra Ace Combat 7: Skies Unknown, której premiera planowana jest na przyszły rok, zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Twórcy zapowiadają również obsługę gogli PlayStation VR, co zapowiada się naprawdę interesująco.

Obiecane są też „niezapomniane doświadczenia z walk powietrznych za sprawą fotorealistycznej grafiki, pasjonującej akcji podniebnych walk oraz mnóstwa autentycznych i futurystycznych konstrukcji samolotów”. Zainteresowani? 

Źródło: Bandai Namco, DualShockers

Odsłon: 3839 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-22 16:17

  Czytałem komentarze osób które dla tej gierki kupiły PS VR....

  OffTopic:
  VR VR VR.... wszyscy już się tam pchają drzwiami i oknami:
  http://www.chip.pl/dzieje-si%C4%99/alvernia-studios-sprzedana/

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!