Na topie

Agony doczekało się dokładnej daty premiery - mamy też nowy zwiastun

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Agony zadebiutuje 29 maja, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Miejmy nadzieję, iż tym razem jest to już ostateczny termin.

 • Agony doczekało się dokładnej daty premiery - mamy też nowy zwiastun
A A

Dobre wieści dla czekających na Agony. Wygląda na to, że rodzime Madmind Studio uporało się z ostatnimi problemami i jest gotowe do tego, aby wreszcie oddać swoją produkcję w ręce graczy.

Nie ma już większego sensu przypominanie, ile razy opóźniano debiut Agony. Ostatnim razem twórcy nie byli nawet w stanie podać konkretnego terminu, zasugerowali jedynie, że postarają się ukończyć grę najszybciej jak się da, oczywiście w sposób zapewniający odpowiednią jakość. Chyba się udało, ponieważ z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że Agony zadebiutuje 29 maja.

W kwestii platform docelowych od pierwszych zapowiedzi nic nie uległo natomiast zmianie, gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Madmind Studio wykorzystało tutaj silnik Unreal Engine 4.


Powyższy zwiastun przygotowano właśnie z okazji ujawnienia dokładnej daty premiery. Dobitnie pokazuje on, iż gracze zabrani zostaną w mało przyjemne miejsce.

Akcja Agony rozgrywać będzie się w piekle, w którym gracze spróbują przetrwać (chociaż nie będzie to jedynym celem, najważniejsze ma być znalezienie drogi ucieczki). Nastawiać trzeba się na okrutne widoki. Do tego stopnia, iż twórcy zostali zmuszeni do ocenzurowania gry.

Co i kogo można będzie tutaj spotkać prezentują też nowe screeny.

Agony screen

Agony screen

Agony screen

Źródło: Agony Game

Odsłon: 3206 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Ciekawski_
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-04-22 12:27

  Moim zdaniem dla fanów "ciężkich klimatów" to będzie obowiązkowa pozycja. Oczywiście dla takich osób sens będzie miała tylko odblokowana wersja PC :)

  Skomentuj

 2. zeniu
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-22 13:05

  Na Kickstarterze zebrali prawie 200 tys $, tyle samo co Scorn. Obie gry są poniekąd podobne, obie tworzą debiutanci, ciekawe która okaże się lepsza.

  Skomentuj

  1. Ciekawski_
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2018-04-22 15:17

   SCORN to bardziej taki "Dead space". Czyli "walkę w strachu".
   Agony to jak rozumiem będzie "walka ze strachem". Tak więc bezpośrednie porównanie jest nie na miejscu. Oczywiście nic nie ujmując żadnej z nich. Obie gry mają/będą miały ciężki klimat.

   Skomentuj

 3. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2018-04-23 01:45

  Cenzura. Na porno jednak dziexiaczki moga wchodzic? ZENADA

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!