Systemy operacyjne

Android 8.0 Oreo dla Galaxy S8 i Galaxy S8+ najpewniej w styczniu

opublikowano przez w dniu 2018-01-05

W połowie tego miesiąca zakończą się trwające od kilku tygodni beta testy.

Galaxy S8Galaxy S8+ to smartfony, którym nie można wiele zarzucić. Trudno za to chwalić producenta za to, w jakim tempie przygotowuje aktualizacje.

Tym razem chodzi rzecz jasna o system Android 8.0 Oreo. Beta testy trwają już od kliku tygodni, ale użytkownicy nie mogli doczekać się ich zakończenia. Producent wreszcie uporał się z pracami. Dziś kończy się możliwość rejestrowania w programie Galaxy Beta dla wymienionych modeli, a same testy potrwają do 15 stycznia.

Android 8.0 Oreo dla Galaxy S8

Czy oznacza to, że tego dnia rozpocznie się proces wdrażania finalnej wersji? Tutaj niestety nie można odpowiadać twierdząco, sam producent nie zabrał jeszcze w tej sprawie głosu. Warto jednak zaznaczyć, że powyższe informacje zbiegły się z wydaniem certyfikacji Wi-Fi dla różnych wariantów (koreańskich, azjatyckich i europejskich) Galaxy S8 i Galaxy S8+.

To kolejna poszlaka sugerująca, że aktualizacja jest już blisko. Już albo dopiero, nie da się ukryć, że w przypadku flagowych modeli nowe wersje oprogramowania pojawiać powinny się szybciej. Wielu producentów wyprzedziło tu Samsunga.

Android 8.0 Oreo dla Galaxy S8 certyfikat

Źródło: sammobile

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dla Note 8 jest już 8.0? Bo nie mogę się doczekać nowego systemu w moim S7.
  Zaloguj się
 • avatar
  A gdzie kur..dla nokii 5?
 • avatar
  Reasumując pracują by spowolnił, wyłączał się, ect. W końcu w lutym będzie S9 i musi się sprzedać :-P. Pamiętajcie co się działo po paru aktualizacjach z innymi modelami u Samsunga :-).
 • avatar
  Warto się wstrzymać z aktualizacją - Samsung zawsze po dużej aktualizacji wydaje 2-3 poprawki.