Na topie

Aplikacja Asustor do centrów monitoringu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Bezpieczne i proste w zarządzaniu centrum monitoringu – tak aplikację Surveillance Center opisuje jej autor, firma Asustor.

Aplikacja Asustor do centrów monitoringu

A A

Serwery plików NAS coraz częściej są wykorzystywane w firmie do obsługi monitoringu. Właśnie do tego celu swoją nową aplikację przygotował Asustor. Co potrafi oprogramowanie Surveillance Center?

Surveillance Center to aplikacja do tworzenia zintegrowanego systemu monitoringu w firmie. Umożliwia ona przekształcenie kamer IP oraz serwera NAS w kompletne centrum monitoringu – bezpieczne i proste w zarządzaniu. 

Aplikacja oddaje w ręce użytkownika (administratora) narzędzia umożliwiające nie tylko prosty podgląd z kamer, ale też dostosowanie rozdzielczości i liczby przeglądanych kanałów oraz optymalizację transmisji. Wideo jest wyświetlane na podłączonym ekranie, ale nagrania są też naturalnie zapisywane na dysku serwera.

Asustor monitoring screen

Administrator może wchodzić w interakcję z wideo – przewijać je, dostosowywać parametry, przybliżać jego fragmenty, robić zrzuty ekranu itp. W zarządzaniu nagraniami pomaga też zintegrowany kalendarz.

Asustor zapewnia też, że aplikacja jest w pełni bezpieczna. Dbać ma o to szyfrowane połączenie typu HTTPS. Dzięki kompatybilności z przeglądarkami internetowymi nic też nie stoi na przeszkodzie, by podgląd z monitoringu otworzyć na przykład na smartfonie. 

W wersji bezpłatnej do systemu podłączyć można maksymalnie cztery kamery IP. Obsługiwane są liczne urządzenia czołowych producentów, takich jak D-Link, Panasonic, Axis, AirLive czy INSTAR. Aplikację można pobrać z App Central Asustora.

Źródło: Asustor

Odsłon: 3099 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!