Na topie

Assassin’s Creed IV: Black Flag - pobierz za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji Producenci: Ubisoft

Wydana kilka lat temu gra Assassin’s Creed IV: Black Flag jest teraz dostępna zupełnie za darmo. To kolejny prezent od firmy Ubisoft.

  • Assassin’s Creed IV: Black Flag - pobierz za darmo
A A

Wszyscy lubimy otrzymywać gry za darmo, szczególnie gdy są to naprawdę dobre produkcje. Assassin’s Creed IV: Black Flag bez wątpienia taką jest, dlatego też mamy powody do zadowolenia.

Tak jak zapowiedział, tak też zrobił. Ubisoft udostępnił zupełnie za darmo Black Flag – piracką odsłonę serii Assassin’s Creed, która w opinii wielu jest jedną z najlepszych. Jeżeli chcielibyście się sami przekonać o tym, dlaczego, teraz macie ku temu najlepszą okazję.

Na tej stronie gra Assassin’s Creed IV: Black Flag jest dostępna zupełnie za darmo. Wystarczy zalogować się w Uplay i pobrać ją do 18 grudnia, do godziny 11.00. Mowa oczywiście o pecetowej wersji przygód Edwarda Kenwaya. 

Źródło: Ubisoft

Odsłon: 5493 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. DaroBenchmarkPC
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-11 17:57

    Dzięki! :D

    Skomentuj

  2. papuas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-11 18:28

    Pytanie - czy gra jest dostępna w języku polskim ?
    Lubię znać fabułę :)

    Skomentuj

    1. mcok1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-11 18:52

      Gra jest między innymi w języku polskim :)
      Przed rozpoczęciem pobierania masz możliwość wyboru języka .

      Skomentuj

  3. NewUnnamedUser
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-11 19:49

    Według mnie najlepsza część serii. To jedna z niewielu gier jakie przeszedłem na 100% Aye!

    Skomentuj

  4. hollow_
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-11 20:23

    Jakoś zawsze seria AC wywoływała we mnie mieszane uczucia, nie miałem dłuższej styczności z żadną częścią serii, ale tu się nie ma co zastanawiać. Gra dużego kalibru, za friko to trzeba brać. Przez wielu uważana za najlepszą część serii, być może jak pogram dłużej przekona mnie do rozpoczęcia całej podróży. 1,2 mam z CD Action, 3,4 za free na UPlay. Tylko czas teraz wygospodarować :)

    Skomentuj

  5. Qazzy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-11 22:22

    Może ktoś mi pomoże. Otóż mój login i pass są OK przy logowaniu się do uplay, ale jak te same dane wpisuję na stronie ubi to mówi że są niepoprawne. Zmiana hasła przez stronę nie pomaga (na uplay loguję się nowym, ale na stronie nowe znowu jest niepoprawne). Oczywiście nowego konta na ten sam @ założyć nie mogę bo mail jest już wykorzystany, a zakładać drugie na inny mail i tracić gry ze starego konta to też bez sensu.

    Skomentuj

    1. winko952
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-12 07:33

      Po kilku nieudanych próbach logowania konto się blokuje i trzeba odczekać kilka godzin (niestety nie wiem ile dokładnie). Nie pomaga nawet przywracanie i reset hasła. Po prostu spróbuj się zalogować dzisiaj z nowym zmienionym hasłem.

      Skomentuj

      1. Qazzy
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-12-12 23:03

        Niestety to nie działa, nawet po tygodniu bez próby logowania na stronę i uplay :( zawsze jest "Błąd logowania!", a nie "Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło."

        Skomentuj

        1. Qazzy
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-12-12 23:23

          Aha, żeby było śmieszniej to żeby zrobić zgłoszenie na ubi trzeba się zalogować, więc nie mogę zrobić zgłoszenia w temacie że nie można się zalogować bo nie można się zalogować.
          Bareja...

          Skomentuj

          1. Qazzy
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-12-13 17:10

            Udało się problem rozwiązać z pomocą supportu na fb. Problemem był... Google Chrome. Na internet exploderze udało się zalogować i zdobyć grę :-)

            Skomentuj

  6. cz3koladek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-11 23:26

    Super wiadomosc dokladnie wczoraj zastanawialem sie czy kupic ta gre, a dzis mam ja za darmo :D

    Skomentuj

  7. cz3koladek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-11 23:26

    Super wiadomosc dokladnie wczoraj zastanawialem sie czy kupic ta gre, a dzis mam ja za darmo :D

    Skomentuj

  8. Fiona
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-12 10:20

    Pięknie dziękuję za niusa :)

    Skomentuj

  9. PayStation4PowerOF18fps
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-12 15:18

    Najlepsza część ale po AC:II :)

    Skomentuj

  10. Himoto
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-12 19:48

    Trzeba instalować czy wystarczy że wskoczyło do zakładki "Moje gry" ?