Karty graficzne

ASUS: podświetlane mostki SLI dla kart GeForce ROG

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2015-04-14

Nowe mostki powinny zainteresować moderów i entuzjastów.

ASUS ROG Enthusiast SLI Bridge

Niedawno pisaliśmy o efektownych mostkach SLI od firmy EVGA, a jeszcze wcześniej od samej Nvidii. Na podobny pomysł wydania swoich mostków wpadła też firma ASUS – sprawdzą się one zwłaszcza przy łączeniu kart graficznych GeForce z serii Republic of Gamers.

W ofercie producenta pojawiły się wersje do połączenia kart w trybie 2-way (wersja krótka i długa), 3-way i 4-way – wszystkie zostały utrzymane w takiej samej stylistyce, ale oczywiście różnią się długością.

Uwagę zwraca aluminiowa obudowa, a uroku całości dodaje podświetlane logo ROG – można nim sterować za pomocą aplikacji GeForce LED Visualizer (tylko w przypadku niektórych kart – pełną listę kompatybilności znajdziecie tutaj).

ASUS ROG Enthusiast SLI Bridge

Mostki do łączenia dwóch kart graficznych powinny trafić do sprzedaży jeszcze w kwietniu, natomiast pozostałe wersje pojawią się trochę później. Ceny jeszcze nie są znane.

Źródło: ASUS, Sweclockers

marketplace

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ważne, że się świecą
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  Co teraz mają wszyscy mają jakąś fazę na świecące duperele? Mostek to był kiedyś 2 wtyczki i taśma, a teraz bajery byle płacić.

  AMD już uśmierciło mostki w najnowszych kartach R9 290/290X
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Z 10 fpsów więcej już na starci jak sie to cudo wepnie, a jak dioda błyśnie to z 15 ;)
 • avatar
  A może muzyczkę grają i migają światełkiem w rytmie?:)
 • avatar
  Kupię taki mostek jak będzie wersja ze stroboskopem i maszyną do dymu.
 • avatar
  Tylko na tyle stać asus rog; świecące duperele "boombastic-fantastic". Hahaha alebo jak sobie przypomnę te fajne panele za niecałe 2kzł a później nikt za używkę 500 złociszy nie chce dać...
 • avatar
  Ale macie ból czterech liter o jedną mała pierdółkę którą asus serwuję osobą które akurat czegoś takiego szukają, a nie zwykłej tasiemki. Bardziej by był zrozumiały hejt gdyby produkowali takie taśmy i nagle powiedzieli że przestają je robić bo SLI to przeżytek i taśmy do łączenia się nie sprzedają. Ludzie ogarnijcie się bo to już nawet nie jest śmieszne, ASUS wam daje możliwość połączenia kart w SLI estetycznym mostkiem który nie wygląda jak z lat 60 XX wieku a wy się czepiacie że świecąca nie potrzebna duperela. Znając życie na tą pierdółkę nawet czasu za bardzo nie tracili tylko któryś z pracowników w ramach luźnego dnia to zaprojektował i dał pomysł by firma zarobiła parę groszy na takiej miłej pierdółce. Nie zapominajcie że po za zwykłymi użytkowaniami oraz tymi idącymi tylko w moc PCta są jeszcze tacy co starają się by w budzie wszystko ładnie się prezentowało, to właśnie z myślą o nich powstał ten mostek.
  Zaloguj się
 • avatar
  da się zmienić kolor LEDa ?
  bo wygląda w sumie lepiej niż te evga ale czerwony średnio pasuje mi do reszty sprzętu
 • avatar
  Nielimitowane rozmowy, SMSy iii iiinternet ! nie musisz wybierać ! wystarczy jeden kod !
 • avatar
  "sprawdzą się one zwłaszcza przy łączeniu kart kart " Popraw ten fragment bo się powtórzyłeś :)
 • avatar
  Ładne nawet, chociaż osobiście wolałbym bardziej minimalistyczne