Na topie

Asustor na targach Computex

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Serwery plików NAS

Kategoria: Komputery Serwery Serwery plików NAS Producenci: Asustor

Odwiedzający stanowisko producenta mogą zapoznać się z najnowsza ofertą dysków sieciowych NAS, a także nową wersję oprogramowania ADM.

  • Asustor na targach Computex
A A

Na Tajwanie właśnie rozpoczęły się targi Computex, a więc jedna z największych imprez poświęconych elektronice użytkowej. Fakt ten wykorzystała firma Asustor, która zaprezentowała nowe modele dysków sieciowych NAS.

Największą nowością na stanowisku producenta są serwery AS6302T i AS6404T – pierwszy przeznaczony jest do użytku domowego, natomiast drugi powinien zainteresować użytkowników biznesowych. Obydwa są napędzane przez nowoczesny procesor Intel Apollo Lake. Do tego obsługują funkcje Wake On LAN i Wake On WAN, pozwalające na włączenie dysku sieciowego bez względu na to, gdzie użytkownik aktualnie przebywa.

Co jeszcze można zobaczyć? Ciekawostką są modele AS700rT-i5 i AS7010T-i5, wyposażone w procesor Intel Core i5. Z kolei AS6004U to pierwszy NAS w ofercie producenta, który rozszerza pojemność innych dysków sieciowych.

W trakcie targów Asustor prezentuje również nową wersję oprogramowania ADM 3.0, którego cechą charakterystyczną jest m.in. interfejs oferujący większą swobodę. Prócz tego ADM 3.0 posiada funkcję EZ-Connect, pozwalającą na łatwiejsze łączenie się z serwerem NAS. Producent dodał też widżety i uaktualnił aplikacje mobilne.

Targi Computex 2017 potrwają od 30 do 3 czerwca w Tajpej. Stanowisko Asustora znajduje się na czwartym piętrze Taipei Nangang Exhibition Center - powyżej filmik z jego prezentacją.

Źródło: Asustor

Odsłon: 2887 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Serwery plików NAS w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!