Na topie

BioMutant na pierwszym zwiastunie [AKT. - gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na razie dość tajemnicze, dynamiczne RPG akcji trafiło do planu wydawniczego THQ Nordic. Rzućcie okiem na pierwszym zwiastun gry BioMutant.

 • BioMutant na pierwszym zwiastunie [AKT. - gameplay]
A A

Aktualizacja II [24.08.2017]: Zarówno dla tych, których zainteresowała najnowsza propozycja Experiment 101 i THQ Nordic, jak i dla tych, którzy są niezdecydowani, mamy coś jeszcze. Poniżej możecie obejrzeć 11-minutowy zapis rozgrywki, zarejestrowany przez IGN podczas targów Gamescom 2017. Film pozwala spojrzeć na tworzenie własnej postaci (które jest całkiem rozbudowane), eksplorację (i wiążące się z nią wybory) oraz walkę z różnorakimi stworami, a także poznać podstawy sterowania w BioMutant:

Aktualizacja [22.08.2017]: Firma THQ Nordic zdradziła więcej informacji na temat BioMutant, czyli RPG z otwartym światem i dynamiczną akcją. Będący protagonistą tej gry futrzak wykorzysta podczas pojedynków zarówno broń białą, rewolwer, jak i inne wynalazki. Przy tym pochwali się ponadprzeciętną zręcznością. System walki może być więc naprawdę złożony, a do tego dojdą jeszcze: rozbudowana mechanika „wzbogacania” bohatera, rzemiosło i liczne maszyny, którymi przyjdzie nam sterować. 

Twórcy nie ukrywają, że chcą by całość dawała dużo frajdy, a przy okazji prezentowała się efektownie i drugi zwiastun (tym razem z fragmentami rzeczywistej rozgrywki) pokazuje, że rzeczywiście może tak być. Rzućcie okiem, jeśli macie ochotę:

News [21.08.2017]: RPG dynamiczne niczym gra akcji z sympatycznym (przynajmniej dopóki nie znajdujemy się na jego celowniku) futrzakiem przemierzającym kilka różnych światów za pomocą mechów, balonów, statków latających, skuterów wodnych i na łapach w roli głównej. Tak pokrótce zapowiada się BioMutant – pierwsza gra niezależnego studia Experiment 101 (złożonego z byłych pracowników Avalanche) i kolejna w planie wydawniczym THQ Nordic.

Wedle pierwszych zapowiedzi, w grze BioMutant eksploracji otwartego świata, walki i rozwoju postaci będzie mniej więcej po równo. Jeśli zaś zastanawiacie się skąd tytuł, to odpowiadamy, że ze względu na liczne mutacje do odblokowania i bioniczne implanty, które będzie można zainstalować naszemu bohaterowi. Konkretów na razie brak, a zwiastun niewiele w tej kwestii zmienia. Mimo to zdecydowanie warto go obejrzeć, co możecie zrobić już teraz:

BioMutant w przyszłym roku wylądować ma na półkach sklepowych w wersjach przeznaczonych na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowani?

Źródło: PC Gamer, DualShockers, IGN, Gematsu

Odsłon: 4445 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-08-22 17:35

  Zły miesiąc Panowie:)

  Skomentuj

  1. Wojciech Kulik
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-22 17:44

   No tak, dzięki :)

   Skomentuj

 2. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-08-22 17:37

  Jak by była grafika jak na filmiku to z chęcią bym zagrał...

  Skomentuj

  1. Kotowaru
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-22 18:25

   A ja z chęcią bym zagrał, gdyby gierka była wciągająca, a nie tylko ładna.

   Skomentuj

 3. Hezen
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-22 20:09

  Grafika na pewno nie będzie taka jak na prezentowanym filmiku.
  Ja na pewno sprawdzę gierkę... w końcu coś innego, w sensie będziemy grali "złym" i przebiegłym futrzakiem :D

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!