Na topie

Wiemy, na jakim komputerze prezentowano Cyberpunk 2077 podczas E3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Sprzęt wyposażony był między innymi w procesor Intel i7-8700K 3.70 GHz czy kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX1080 Ti. Przypomnijmy, że prezentacja zrobiła na obserwatorach ogromne wrażenie.

  • Wiemy, na jakim komputerze prezentowano Cyberpunk 2077 podczas E3
A A

Cały czas towarzyszą nam echa prezentacji na E3 2018, której zgodnie z oczekiwaniami doczekał się Cyberpunk 2077. Zobaczyliśmy zwiastun, ale za zamkniętymi drzwiami pokazano też fragmenty rozgrywki. I to właśnie dzięki nim cały czas dowiadujemy się czegoś nowego.

Sporo informacji prezentowaliśmy Wam w jednej z wcześniejszych publikacji. Z relacji dziennikarzy wynika, iż gameplay prezentował się bardzo dobrze. Co ważne miał być to pokaz rozgrywki na żywo, a nie przygotowany wcześniej filmik. Teraz sprawa staje się jeszcze ciekawa, ponieważ w sieci pojawiła się konfiguracja sprzętowa, jaką charakteryzował się komputer wykorzystany do prezentacji.

  • ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING
  • CPU: Intel i7-8700K 3.70 GHz
  • RAM: G.SKILL RIPJAWS V, 2X16GB, 3000Mhz, CL15
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX1080 Ti
  • SSD: SAMSUNG 960 PRO 512 GB M.2 PCIe
  • Corsair SF600 600W

Oczywiście za wcześnie na wyciąganie wniosków co do ostatecznych wymagań sprzętowych gry, ale pewne wyobrażenie z pewnością otrzymujemy.

Cyberpunk 2077

A skoro już jesteśmy przy Cyberpunk 2077, informacje na temat rozgrywki warto uzupełnić o kwestię romansów. Okazuje się bowiem, że będzie ona bardziej rozbudowana niż w przypadku Wiedźmina 3. W Cyberpunk 2077 pojawić ma się sporo nagości, a związki zawierać można będzie z postaciami tej samej i przeciwnej płci. Nie każdy będzie musiał trwać długo, można będzie również decydować się na niezobowiązujące spotkania.

Źródło: dsogaming

Odsłon: 6077 Skomentuj newsa
Komentarze

45

Udostępnij
  1. freezoid
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2018-06-18 21:10

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Czy na prawdę związki seksualne w grze są tak znaczące że wspominane są zaraz po wymaganiach sprzętowych gry? Homoseksualizm ma takie parcie na szkło?
    Brzmi jakby to miała być główna cecha tej gry...

    Skomentuj

    1. Finear
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-06-18 21:22

      jak byś nie zauważył to jest dodatkowa informacja
      o której być może wcześniej nie było wiadomo
      były już newsy które mówiły o innych rzeczach

      a na pewno sam fakt pojawienia się tego w grze jest pozytywny

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2018-06-19 10:59

        A co w tym pozytywnego? Nic. Tak jak nic pozytywnego nie ma w pojawianiu się w grach/filmach jakichkolwiek wątków miłosnych. Nudne to, trywialne, schematyczne i przewidywalne. Potrzebne to chyba tylko tym którzy we własnym życiu erotycznym/miłosnym nie mają wystarczającej ilości wrażeń albo jeszcze nie wiedzą co to jest.

        Skomentuj

        1. Finear
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-06-19 11:10

          to gra rpg
          takie wątki pojawiaja sie w nich od zawsze
          jak są dobrze zrobione to może dużo nie wnosza ale sa po prostu fajne
          a ewidentnie gracze je lubia
          wiec ich pojawienie sie jest pozytywne

          Skomentuj

    2. kryspin34
      Oceń komentarz:

      -10    

      Opublikowano: 2018-06-18 21:42

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Ludzie pisali tutaj, że The Last of Us 2 to gra dla gejów. Mam nadzieję, że w świetle tych informacji, to samo napiszą o cyberpunku!

      Skomentuj

      1. xGatki
        Oceń komentarz:

        9    

        Opublikowano: 2018-06-18 21:44

        To gra dla lesbijek.

        Skomentuj

    3. Warmonger
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-06-19 06:30

      To się marketing nazywa. Teraz nikt już nie będzie dyskutował o jakichś szczegółach technicznych, tylko o swoich preferencjach seksualnych tudzież fobiach :D

      Skomentuj

  2. Michał 06
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-18 21:50

    freezoid + Może jakieś lobby LGBT bawi się w sponsorów ? nic nie wiadomo :)

    Skomentuj Historia edycji

    1. Maxdamage
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-06-19 11:56

      Do tego nie przechodzą przez start i nie pobierają 400$ !

      Skomentuj

    2. Doctor
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-19 12:08

      Za dużo Rydzyka.


      Nawet będąc radykałem religijnym, "popierać" to jak najbardziej można. Jedyne czego się zabrania, to praktykowanie.

      Skomentuj

  3. xchaotic
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-06-18 22:35

    No to ja juz kompa do C2077 mam, teraz czekam na jakis pre-alpha release od Razor1911

    Skomentuj

    1. Hans Olo
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-06-18 22:48

      Zastaw się, a postaw się.

      Skomentuj

  4. chotnik2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-18 23:07

    Dziękuje Pan RED, kasa na 1180 odlozona.

    Skomentuj

  5. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-06-18 23:53

    O wersje PC można być spokojnym. Wiadomo że zarządzi w 4K i 60fps. A pewnie jeszcze będzie HDR.

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-06-19 00:26

      Tyko że HDR na PC to straszny syf w tej chwili.

      Dziesiątki różnych standardowy HDR dla ekranów z czego wiele to "podróbki" HDR. Do tego Windows 10 średnio sobie z tym radzi, często obraz się sypie (wejście/wyjście z gry) więc trzeba restartować kompa co chwila. Wiele aplikacji np Chrom ma problemy z treścią HDR oraz SD kiedy HDR jest włączony w ustawieniach W10. A w grach średnio to wygląda. Dla przykładu polecam zobaczyć jak wygląda Far Cry 5 w SD vs HDR...

      Skomentuj

    2. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-19 10:03

      Słyszałeś piotruś HDR na pc to straszny syf :( Tylko gry na wyłączność od Sony pokazują co to znaczy oprawa w HDR.

      Będziesz taki spokojny i tak zarządzi że ci taki downgrade strzelą na grzałce 1080ti że hoho :)

      Skomentuj

      1. Kieresz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-19 18:04

        nie HDR tylko oszukane monitory pseudo HDR matołku....ale nie jest to zaden problem...kupujesz dobrego OLEDa HDR i problem znika...

        Skomentuj

        1. Dudi4Fr
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-06-19 23:08

          Niestety nie, W10 nie radzi sobie z HDR. Bedziesz kompa restartować co chwila.

          Skomentuj

    3. rlistek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-19 10:20

      Imo akurat FullHD 240fps(hz) > 4K 60fps(hz) :P

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-19 23:02

        a to zależy od gry. W jednych wole tez 144-244Hz w zamian za rozdzielczość ale nie w każdej.
        Podobnie jak na konsoli - wole wybrać tryb 4k 30 niż fhd 60fps jeśli są takowe dostępne.

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-06-20 14:24

          30fps jest dla mnie akceptowalne co najwyżej w grach turowych i to jeszcze takich, które nie wymagają żadnej zręczności (czyt. Wormsy odpadają).

          Skomentuj

  6. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-06-19 00:20

    Szczerze jak na tak wielki tytuł który jest gdzies miedzy wersją Alpha i Beta prawdopodobnie bez lepszej optymizacji w tej fazie projektu to nie jest aż tak źle. Spodziewam się bardziej jakiegoś i7/9 podkręconego do 5GHz+ i co najmniej SLI 1080Ti albo Tytana V. Zwłasza że dla trailer'a na E3 i efektu "WOW" dla zamkniętych pokazów pewnie ustawili wszystkie ustawienia na 110%.

    Jak seria 11/20 wyjdzie w normalniej cenie (pogłoski o 80'tce za 1000$+) to taka xx80 pociągnie CP77 w ultra 4k60+fps bez problemu.

    Zapowiada się miodnie!

    Skomentuj

    1. szymcio30
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-06-19 09:21

      Komputer za kilka tyś był wstanie uciągnąć tą prezentację w 1080p. Pytanie kiedy gra zostania ukończona? 2-3 lata...albo wcale.

      Skomentuj

      1. Finear
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-06-19 09:38

        dlaczego wcale?

        a prezentacja podobno była w 4k chociaż sam specjalnie w to nie wierze

        Skomentuj

  7. BILInek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-19 08:40

    Dla mnie pc umarl wraz z dniem kiedy koszt konsoli , Xima i nowego monitora = jednej cholernej karcie graficzenj :D wlasnie ogrywam last of us :D i sieje zniszczenie na R6 :D

    Skomentuj

    1. PSEkskluzyw
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-06-19 10:04

      pc już dawno umarł :)

      Skomentuj

      1. Kieresz
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-06-19 18:06

        pewnie dlatego najlepiej sprzedajaca sie gra na swiecie w 2017 to gra z PC ;D

        Skomentuj

    2. rlistek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-06-19 10:22

      Jak się jest filthy casualem to i może granie na konsoli się podoba, ja tam nie wiem ¯\_(ツ)_/¯

      Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-06-19 09:03

    Sorry ale to jest jakaś reklama sprzęty czy jaka cholera?

    Nikt poza grupą wybrańców nie widział tego DEMA a już leci w wiat specyfikacja?

    Pokażcie o co się rozchodzi a nie mącicie oczy i umysł akcją marketingową - "Jaki sprzęt kupić do Cybera 2077?", "Zestaw do Cyber 2077?" itd.

    Podobny bełkot był z Wieśkiem. Tylko że wtedy mogliśmy podziwiać w przyszłości zdowngreadowaną grę.

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-19 09:39

      "zdowngreadowaną" ??? ?? ???

      downGREAD?

      Naucz się najpierw języka obcego, a dopiero potem wplataj makaronizmy do języka.

      Skomentuj

      1. Marucins
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-19 09:44

        Przyznam się że to słowo napisałem byle jak. Wiedziałem że coś jest nie tak. Ale niestety nie jest to dobre z mojej strony, gdyż świadczy to o mnie - na tym portalu mam wywalone ewentualne błędy. Blotek ni zasługuje na więcej mojego czasu.
        Może razić to w oczy innych - tak więc wybacz że do końca dnia nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu. W przyszłości postaram się w minimalny sposób pisać wolniej.

        Skomentuj

      2. PSEkskluzyw
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-06-19 10:10

        Ale zrozumiałeś przesłanie :) Będziesz miał taki downgrade na grzałce 1080ti że hej :)

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-06-19 10:24

          Największy downgrade jaki się szykuje po E3 to Gra dla gejów o dziewczynce i zombie 2.

          Skomentuj

          1. kryspin34
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-19 17:19

            Właśnie o tym pisałem w moim komentarzu wcześniej.
            Przeczytałeś ten artykuł? Tutaj też jest wspomniane, że w Cyberpunku będą związki homoseksualne. Mam nadzieję, że cię zniechęci to na tyle, że nie zagrasz w tą grę.

            Skomentuj

          2. taki_jeden
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-06-19 18:34

            Będą jako część przedstawionego świata. Możesz odgrywać w nim rolę jaką chcesz, a nie, że główna postać jest lesbą odgórnie.

            Skomentuj

          3. kryspin34
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-19 20:16

            Tak czy siak, gra dla gejów, ponieważ będą mogli stworzyć tam postać na swoje podobieństwo.

            Skomentuj

          4. taki_jeden
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-06-19 20:32

            Ja stworze z*eba na twoje...

            Skomentuj

          5. kryspin34
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-19 20:58

            Trochę kultury :)

            Skomentuj

  9. sebmania
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-19 10:15

    Nie wiem skąd taka ekscytacja wymaganiami, wzięli jaki mieli komputer najlepszy żeby stabilne FPS były i tyle, jedynie co wiemy na pewno teraz to to że pójdzie na PC

    Skomentuj

    1. xbk123
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-19 11:54

      Dokładnie. Nie wiadomo jak to wyglądało, czy to coś przełomowego, czy po prostu tylko ładne. Do premiery jeszcze daleko więc ta informacja ma małe znaczenie odnośnie ostatecznych wymagań bo oprawa może się jeszcze mocno zmienić. Do tego nawet jakby chodziło to w 60fps na 1060-ce to i tak z zasady na pokazy bierze się najmocniejszy dostępny sprzęt.

      Skomentuj

  10. axelbest
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-19 13:31

    A ja sobie kupię wersję na PS4 (zwykłą) i będę miał taką samą frajdę jak inni.

    Skomentuj

    1. Kieresz
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-06-19 18:06

      frajde HAHAHAHAHA low detale 20fps...frajda jak UJ

      Skomentuj

  11. Preston2009
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-19 17:18

    Najbardziej ciekawi mnie czy faktycznie potrzeba 32 GB RAM. To 4 razy więcej niż mam :(

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-19 18:38

      To już zacznij dokupować co kwartał.

      PS. Żadna gra, nawet taka co w wymaganiach ma 16 GB nie robi użytku z całych 16... czasem nawet nie z połowy. Ale ogólnie się rozchodzi o to, żeby system w tle mógł komfortowo pracować bez wpływu na grę.

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-19 23:05

      Nie nie będzie wymagała 32GB ramu. Nie mają takiego silnika by tak go zapchał.