Na topie

Cyberpunk 2077 na The Game Awards 2018? Nic z tego

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Radość niektórych dziennikarzy i graczy była zdecydowanie przedwczesna. CD Projekt RED póki co nie planuje kolejnej prezentacji gry.

  • Cyberpunk 2077 na The Game Awards 2018? Nic z tego
A A

Cyberpunk 2077 to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier, informacje na jej temat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Ostatnio w sieci pojawiły się sugestie, iż kolejna prezentacja będzie miała miejsce już za kilka dni. Nic z tego.

Zamieszania narobiły doniesienia, iż Cyberpunk 2077 zostanie pokazany podczas gali The Game Awards 2018, która odbędzie się 7 grudnia. Wydawało się, że są one nieco na wyrost i dość szybko się to potwierdziło. Marcin Momot wydał krótki komunikat, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Skąd w ogóle całe zamieszenie? Winowajcą okazał się Geoff Keighley i jego krótki filmik zapowiadający galę, na którym przez ułamek sekundy widoczny był Cyberpunk 2077. Oczywiście swoje zrobili tu również dziennikarze widzący w tym zapowiedź prezentacji.

Data premiery Cyberpunk 2077 cały czas pozostaje zagadką, mówi się jednak o 2019 roku. Wiadomo, że platformy docelowe gry to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Marcin Momot - twitter, Geoff Keighley - twitter

Odsłon: 4959 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -24    

    Opublikowano: 2018-12-03 18:31

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    ROCKSTAR ich i tak zmasakrował RDR 2, że teraz przesuną o 2-3 lata premiere.

    Skomentuj

    1. trojan116
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-12-03 18:45

      Tak sobie wmawiaj ...
      Ocenić kto kogo pozamiatał będzie można dopiero po premierze obu gier...

      Skomentuj

    2. Mandalorian
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2018-12-03 18:53

      Zmasakrował? Jak można zmasakrować coś co nawet jeszcze nie wyszło? Jestem skłonny powiedzieć, że R* zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko, jednak twoja wypowiedź wygląda tylko jak gadanie fanboja.

      Ja obawiam się czego innego. Że nie ważne jak dobry będzie Cyberpunk 2077 to i tak nie sprosta hypeowi jaki wokół niego powstał.

      Skomentuj

      1. Po1nter
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-12-04 10:13

        No Mass Effect Andromeda totalnie nie przetrwał tego hypu, zobaczymy ale mam podobne oduczcie.

        Skomentuj

        1. Mandalorian
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-12-04 10:35

          Andromeda jest idealnym przykładem jak hype może zniszczyć grę. Może i gra miała kilka problemów oraz niektóre jej elementy i założenia mi się nie podobały (np ciągłe odradzanie przeciwników) ale bardzo dobrze wspominam rozgrywkę, postaci oraz świat. Ale przez ten bezsensowny hype, a następnie równie bezsensowny hejt ze strony graczy rozszerzenia do ME:A zostały anulowane a następne części są w najlepszym wypadku niepewne. Andromeda byłe ewidentnie zaplanowana i zaprojektowana jako pierwsza z kilku części.

          Skomentuj

          1. xbk123
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-04 14:25

            Piękna grafika, światy, sterowanie ok, technicznie wszystko zaliczyło progres względem poprzednich części. Ale te postacie... mimika... dialogi... aż mnie zemdliło. Nie mogłem się zmusić żeby ukończyć. Shepard i cała reszta w poprzednich częściach byli ok. Ci tutaj to chyba bohaterowie w wersji hello kitty. Szkoda, bo reszta elementów jest bardzo dobrze wykonana.

            Skomentuj

          2. BrumBrumBrum
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-04 14:30

            ale książka pomimo że w sporych kawałkach dosyć banalna, jest bardzo fajna, w typie "opera kosmiczna" :)

            Skomentuj

          3. Po1nter
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-12-06 09:07

            Książka, była kontynuacją Andromedy tak? Opowiesz coś więcej? Z ciekawości pytam.

            Skomentuj

    3. LukisK
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-03 19:15

      marna prowokacja

      Skomentuj

    4. mgkiler
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-03 20:38

      Premiera 7 lipca 2020
      (20/7/7)

      Jedna z obstawianych dat.

      Skomentuj

    5. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-04 14:29

      a ty myślisz że te firmy ścigają się ze sobą nawzajem? że uczestniczą w wyścigu szczurów? witaj naiwności :) każda z tych firm chce po prostu zarobić, i doskonale wiedzą że zawiedzenie oczekiwań jest czymś, czego nie chcą. na rynku jest miejsce dla obydwu firm.

      Skomentuj

    6. Marucins
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-04 14:32

      Troszeczkę masz racji. Oczywiście RDRII wpłynęło na to co teraz pokaże albo nie pokaże CDPR ale nie przejmuj się.
      I tak nie spodziewaliśmy się premiery Cybera wcześniej niż w 2020 roku.

      Skomentuj

    7. Spoon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-05 14:41

      Myślę, że z RDR2 równie dobrze można powiedzieć, że:
      Rockstar dał radę nawiązać walkę z W3

      Skomentuj

  2. Makkk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-04 09:03

    Niech wyjdzie i w 2021 roku. Ale niech będzie takim WOW, żeby recenzentom zabrakło skali :D

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-04 14:31

      miejmy nadzieję że wyjdzie dużo wcześniej przed 2077 rokiem :)

      Skomentuj

  3. system
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-04 18:06

    Biorę w ciemno, mogę preorder zakupić już teraz gdyby się dało.