Na topie

Dawn of War III - w ten weekend gamy za darmo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: RTS strategia Warhammer 40K Producenci: Relic Entertainment SEGA

Satysfakcjonująca strategia w uniwersum Warhammer 40K to coś, w co w ten weekend możemy grać zupełnie bez opłat. Sprawdzicie Dawn of War III?

 • Dawn of War III - w ten weekend gamy za darmo
A A

Pół roku minęło już od premiery gry Dawn of War III, a wy wciąż nie mieliście okazji sprawdzić jej w akcji? W ten weekend macie okazję, by wreszcie to zmienić. (Do niedzieli po)trwa akcja, w ramach której bawić przy tym tytule można się zupełnie bez opłat.

Dawn of War III może być dobrym sposobem na spędzenie weekendu (jeśli, oczywiście, nie macie jakichś konkretnych planów). Dobrym, bo jak Maciej napisał w recenzji, „to ciekawa, nieźle przemyślana, zabawna i szalenie satysfakcjonująca pozycja. Co najlepsze, tytuł ten przypomniał mi za co tak cenię pecetowe strategie. Złożoność rozgrywki i jej dynamika to rzeczy nie do odtworzenia w konsolowym środowisku”.

Darmowy weekend odbywa się na Steamie. Tam też trwa promocja, w ramach której strategię osadzoną w uniwersum Warhammer 40K możecie kupić za połowę ceny, czyli 20 euro bez centa. Taka cena jest aktualna tylko do 23 października.

Przy okazji warto też dodać skąd te oferty. Otóż gra Dawn of War III wzbogaciła się właśnie o ogromne DLC zatytułowane Endless War. Rozszerzenie wprowadza trzech nowych elitarnych bohaterów, trzy kolejne mapy do trybu multiplayer, kilka opcji urozmaicających rozgrywkę oraz 5 skórek. Więcej na ten temat dowiecie się z materiału poniżej:

Źródło: VG247

Odsłon: 2527 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. stalkerpl
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-20 14:46

  ciekawe czy w ogóle zdąze sciagnąć

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!