Gry

DOOM już z dodatkiem Hell Followed

opublikowano przez w dniu 2016-10-29

Hell Followed to pakiet dedykowany sympatykom zabawy wieloosobowej.

Zgodnie ze składanymi od pewnego czasu obietnicami, Doom wzbogacony został o drugie DLC - Hell Followed. Jakie nowości wprowadza on do rozgrywki?

Hell Followed to pakiet dedykowany sympatykom zabawy wieloosobowej. Liczyć mogą oni przede wszystkim na trzy nowe mapy. Orbitalna pozwoli walczyć w warunkach niskiej grawitacji, Templariusz pośród starożytnych ruin grobowca nocnej straży, a Stopienie w świecie pełnym wulkanicznych świątyń.

Z pewnością nie zabraknie też chętnych do sprawdzenia możliwości, jakimi dysponuje nowa, potężna broń - Żniwiarz. Poza tym dodatek przynosi również Impuls wykrywający, niedostępnego wcześniej, latającego demona (Cacodemon) i dodatkowy pancerz.

„Hell Followed, drugi pakiet zawartości wieloosobowej dla DOOM-a, jest już dostępny. Dodaje on jeszcze więcej treści do intensywnej rozgrywki sieciowej – zawiera trzy nowe mapy, broń - żniwiarza, nowe moduły hakerskie i drwiny oraz impuls wykrywający - element wyposażenia wskazujący pobliskich wrogów. Dodaliśmy też ulubionego przez fanów cacodemona jako grywalnego demona w trybie wieloosobowym. Zmień się w niego, by niszczyć przeciwników kulami żółci i śmiercionośnymi atakami językiem.”


Hell Followed dostępny jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Cena dodatku wynosi 14,99 €. Właściciele przepustki sezonowej płacić nie muszą.

Źródło: bethesda

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tak mało zawartości za tyle pieniędzy , te DLC mnie dobijają a jeszcze bardziej idioci , którzy to kupują przez nich takie coś jest na porządku dziennym .
 • avatar
  Współczuję właścicielom season passa. Ja posiadając coś takiego oczekiwałbym też czegoś do singla a nie tylko dodatków do gówniakowego multi.
  Zaloguj się
 • avatar
  Faktycznie te DLC to jest po prostu kupa na klate. 15 euro za trzy mapki i pukawkę...Ja już po prostu nie wiem co się dzieje, kupuję gry rok po premierze jak już są w kompletnym wydaniu za 100-120 zł
 • avatar
  skończy jak Evolve
  Zaloguj się
 • avatar
  ta gra jeszcze żyje w multi?
 • avatar
  Takie DLC do multi to najbardziej idiotyczny pomysł marketingowy. Każdy taki płatny dodatek dzieli graczy, więc wszyscy tracą. Ci co kupili DLC mają mniej graczy na mapach, ci co nie kupili też. Wszyscy mają gorzej.
 • avatar
  Muszę się niestety zgodzić. Posiadam dodatek. Mapy z DLC choć świetne to prawdziwy cmentarz.