• benchmark.pl
 • Gry
 • Wrogowie w Dragon Age: Inkwizycja mogą przestraszyć - nowy zwiastun gry
Gry

Wrogowie w Dragon Age: Inkwizycja mogą przestraszyć - nowy zwiastun gry

z dnia 2014-08-13
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Walka o przetrwanie zapowiada się na naprawdę ciężką.

Dragon Age: Inkwizycja gra wrogowie

Na targach Gamescom 2014 promowane są niemal wszystkie największe gry, jakie w najbliższych miesiącach trafią w ręce graczy. Czy w związku z tym zabraknąć mogło w tym gronie Dragon Age: Inkwizycja? Odpowiedź na to pytanie jest chyba dobrze znana.

Skoro w Kolonii zjawiło się zarówno jak i , prezentacja wspomnianej gry była dla obydwu firm obowiązkiem. Chociaż materiałów wideo z nowej części lubianej serii gier RPG widzieliśmy już sporo, to producent i wydawca cały czas publikują kolejne.

Tym razem zdecydowano się ponownie zabrać nas na krótką wycieczkę po świecie gry. W głównej mierze skoncentrowano się na przeciwnikach, którym trzeba będzie stawić tutaj czoła i wypada przyznać, że nie wyglądają oni szczególnie sympatycznie. Walka o przetrwanie zapowiada się na naprawdę ciężką.

"Mrok pochłania krainę Thedas. Opowieści o Przedwiecznym elektryzują świat. Legendarni Bohaterowie Inkwizycji będą zmuszeni stanąć razem do walki, ich wiara i waleczność zostanie wystawiona na największą próbę. Poprowadź ich lub giń."


Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje na naszym rynku 20 listopada. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360. Właściciele wszystkich platform będą mogli cieszyć się z polskiej wersji językowej.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: youtube, pcgames

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  nie oglądam do końca, bo się trochę cykam
 • avatar
  Mówcie co chcecie, ale ja bardzo czekam na tę gierkę, po prostu Origins za bardzo mi się podobało i przypominało ME, żebym teraz zapomniał o nowej części.
 • avatar
  Nie dygaj małolat;)
 • avatar
  Dużo smoków... ale lubię smoki w grach. Jeśli bohaterowie będą ciekawi a fabuła wielowątkowa to może być hit tego roku. Szkoda tylko że jeszcze nie podali wymagań, ale grafika wydaje się jakoś mniej mroczna niż w jedynce.
 • avatar
  Fajnie to wygląda nawet.
 • avatar
  Jej, jak to słabo wygląda w porównaniu z W3. Emo fryzury, wszechobecny patos, design postaci, świata. Nieładne.