Na topie

Dzień Gwiezdnych Wojen 2018, a z tej okazji…

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Star Wars

Dzisiaj świętujemy Dzień Gwiezdnych Wojen – nieoficjalne święto fanów uniwersum Star Wars. Co w związku z tym? Zaraz się przekonacie…

  • Dzień Gwiezdnych Wojen 2018, a z tej okazji…
A A

May the 4th be with You – dzisiaj obchodzimy Dzień Gwiezdnych Wojen, czyli święto wszystkich miłośników Star Wars, jednego z najznakomitszych uniwersów, jakie kiedykolwiek zostały wykreowane. 

Przygotuj się na premierę filmu o Hanie Solo

Aby uczcić ten dzień można na przykład obejrzeć któryś z dotychczas wydanych filmów albo też przygotować się na nadchodzącą premierę Han Solo. Gwiezdne wojny – historie. Disney opublikował nawet kilka materiałów wideo, które to umożliwiają. To na przykład wycieczka po Sokole Millennium z Donaldem Gloverem:

...oraz 360-stopniowy film, w którym… a zresztą sami zobaczcie:

Sprawdź nowe akcesoria dla miłośników Star Wars

Star Wars Day świętuje także Good Loot, który przygotował na tę okazję nową kolekcję akcesoriów nawiązujących do filmów o Hanie Solo i ostatnim Jedi. To między innymi koszulki, kubki i skarpety. Część z nich możecie obejrzeć poniżej.

Jest na przykład kubek z BB-8:

Good Loot Star Wars kubek

Schowek na ciasteczka:

Good Loot Star Wars ciasteczka

Kilka różnych wzorów koszulek:

Good Loot Star Wars koszulki

Czy też takie świecące cacko:

Good Loot Star Wars Vader

Wszystkie nowości możecie sprawdzić tutaj.

Przy okazji pojawiły się również nowe produkty zainspirowane filmem Avengers: Wojna bez granic i dotyczące marki Atari. 

A w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie

5 maja, od 12.00 do 19.00 w warszawskim Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego odbędzie się kolejna impreza z cyklu Star Warsy Day. Wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie Star Wars Artistic Team powinno zainteresować każdego fana tego uniwersum.

Jakie atrakcje przygotowano? Będzie można między innymi podziwiać rozmaite makiety, zasiąść za sterami X-Winga, obejrzeć multimedialne show „Szkolenie Padawanów” i budowanie figury z 20 000 klocków LEGO, zagrać w gry z uniwersum Star Wars, zobaczyć wspomniane nowości od Good Loot, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Wstęp bezpłatny.

Źródło: Disney, Cenega, Good Loot

Odsłon: 9891 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-05-04 15:05

    Kiedys byłem fanem gwiezdnych wojen a teraz jakos mnie to wszystko nawet irytuje.

    Skomentuj

    1. musslik
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-05-04 15:37

      Starość panie :)

      Skomentuj

      1. mutissj
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-05-04 16:50

        to już nie te lata..

        Skomentuj

    2. kombajn
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-05-04 17:51

      E czemu, Łotr 1 był bardzo dobry a Ostatni Jedii dość przyzwoity. Przebudzenie mocy to fakt było koszmarne.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-05-04 18:42

        Przebudzenie mocy to ja obejrzałem 20 minut oglądając a resztę przesypiając.
        Pózniej probowalem dokonczyc ale efekt podobny był.
        Łotr 1 - obejrzałem cały i po skończeniu nie wiedziałem kompletnie o czym ten film tak w ogóle był. Serio.
        Ostatni Jedi czeka na mnie w domu ale nie wiem kiedy będzie mi dane go obejrzeć.

        Nie wiem gdzie wymarł we mnie ten sentyment za starwars ale jak oglądam pierwszą trylogie to dalej mi się podoba. Już mroczne widmo mnie wkurzało a te ostatnie części to jakas pomyłka.

        Może faktycznie trochę starość mnie dopada ale wydaje mi się ze te części są za bardzo for kids.

        Skomentuj

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-05-04 21:33

          A oglądałeś Star Wars Rebels? Niby animowane ale całkiem niezły serial(zauważalnie lepszy od Star Wars Clone Wars). dzieje się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją.
          Serio nie złapałeś o co chodzi w Łotr 1? Werbują kobietę której ojciec buduje dla Imperium Gwiazdę Śmierci, razem z grupą specjalną leci zdobyć plany GŚ, całość kończy się dokładnie w tym miejscu, tą sama sceną od której zaczyna się Nowa Nadzieja.

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-05-05 09:17

            Nie chodzi o to że kompletnie nie rozumiem filmu tylko że momentalnie zapomniałem o nim dosłownie 15min po obejrzeniu. To co przez 2h oglądałem mogłem obejrzeć w 15min i miało by to ten sam sens.

            Skomentuj

      2. projectdarkstar
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-10 15:02

        Nie wiem, czy się cieszyć, że są ludzie którym podobał się Ostatni Jedi czy płakać.
        Film prawie zniszczył dla mnie całe Star Wars. Idiotyczna historia napakowana po brzegi ideologią SJW.
        Filmy i świat które dla mnie zawsze były ucieczką od syfu naszego świata zostały tym syfem nafaszerowane przez Disney'a pod bacznym okiem Kathleen Kennedy.

        Przebudzenie Mocy jakoś jeszcze uszło ale OJ. Nie. Po prostu nie. Z Luka zrobili starego pierdziela, Galaktyczną Republikę da się zniszczyć wysadzając kilka planet, w kosmosie bomby trzeba zrzucać i to najlepiej z mega wolno sunących ale za to łatwych do trafienia bombowców, flota rebelii to kilka statków a na koniec cała rebelia mieści się na Sokole. Wszystko to by opowiedzieć historię typowej Mary Sue.
        Do tego Pani Admirał, która "wie lepiej niż pilocik w jego myśliwcu" ale się planem nie podzieli, bo po co. No ale liczy się że ideologię wrzucili.

        Na szczęście jest klasyczna trylogia i stary kanon.

        Skomentuj

  2. Blejd
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-04 15:39

    Jeszcze Frytki do tego poproszę :D bo już chyba wszystko było :)

    Skomentuj

  3. sn00p
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-05-04 16:19

    Darth Vader Light DV Zobaczcie ile tego jest na aliexpress pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180504061859&SearchText=Darth+Vader+Light+DV

    Skomentuj

  4. kombajn
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-04 17:52

    Powiedzcie że Han Solo będzie nagrany normalnie a nie w tym skretyniałym 360 stopni.. przecież tego się nie da oglądać.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-05-04 18:45

      Han Solo będzie nagrany normalnie.

      Skomentuj

  5. czerwonyznajomy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-06 19:23

    star warsy w obecnym roku LUL