Na topie

Escape from Tarkov wchodzi w fazę beta

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: strzelanina

Aby otrzymać zaproszenie i móc wziąć udział w zamkniętych beta testach gry Escape from Tarkov należy przedpremierowo zamówić swój egzemplarz.

 • Escape from Tarkov wchodzi w fazę beta
A A

Escape from Tarkov to jedna z najbardziej wyczekiwanych sieciowych strzelanin. Ostatnio było o niej nieco ciszej, ale twórcy zapewniają, że prace idą zgodnie z planem. Zresztą nie trzeba wierzyć im na słowo, bo już w przyszłym miesiącu będzie się można o tym przekonać na własnej skórze.

Pracująca nad grą Escape from Tarkov ekipa Battlestate Studio zapowiedziała, że w lipcu rozpoczną się zamknięte beta testy ich dzieła. Zostanie ono wówczas wzbogacone o nowe lokalizacje (między innymi największą do tej pory mapę Shoreline), kolejne bronie (w tym MP5) i dodatkową amunicję, ogólny czat dla wszystkich graczy, nowy sposób kupna sprzętu i ekwipunku oraz możliwość ubezpieczania tychże, z wykorzystaniem wewnętrznej waluty gry.

Twórcy zapewniają też, że poczynili ogromne postępy w kwestii optymalizacji, korekty animacji i poprawy wewnętrznych modułów systemu, a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze przenosiny na najnowszą wersję silnika Unity. Innymi słowy, gra Escape from Tarkov ma wyglądać i działać lepiej. Jeśli chcecie się przekonać, czy tak jest faktycznie, możecie złożyć zamówienie przedpremierowe i tym samym uzyskać dostęp do zamkniętych beta testów – można to zrobić na stronie gry.

Escape from Tarkov to sieciowa, pierwszoosobowa strzelanina z elementami RPG, której akcja toczy się na terenie Rosji, a konkretnie tytułowego Tarkova, który został odcięty od reszty cywilizacji. Obecnie tytuł ten prezentuje się następująco:

Źródło: Galaktus, Battlestate Games

Odsłon: 2773 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. Pardek
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-06-27 15:31

  Zamówione. Do zobaczenia w grze ;)

  Skomentuj

  1. HomeAudio
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-06-27 16:56

   Zamówione obietnice? W jakim celu to zrobiłeś? :D

   Skomentuj

   1. Pardek
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-06-27 17:06

    Hype

    Skomentuj

    1. HomeAudio
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2017-06-27 17:34

     Zostało ci jeszcze coś pieniędzy? Hype to by się przydał Star Citizen - oni wchłoną wszystko co im dasz. Sugeruję "hype" całą gotówką jaką posiadasz (gwarantuję ci że bardzo to przyspieszy wydanie gry - mam nadzieję że mi wierzysz?).

     Skomentuj

 2. blebleble
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-06-27 16:51

  Adam - imponujące tech-demo na silniku Unity 5.4

  ""Adam" został wykonany za pomocą wersji beta Unity 5.4 i jego głównym przeznaczeniem jest prezentowanie, jakie możliwości daje wspomniany silnik. Całość wspierana jest przez zaawansowany symulator fizyki CaronteFX. Z tego powodu nie jest to oczywiście zwykły pre-render, a animacja generowana w czasie rzeczywistym. Co jednak najlepsze, całość renderowana jest w rozdzielczości 1440p za pomocą pojedynczej karty GeForce GTX 980."

  https://youtu.be/GXI0l3yqBrA

  Skomentuj

 3. wojciechu15
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-27 19:12

  "Aby otrzymać zaproszenie i móc wziąć udział w zamkniętych beta testach gry Escape from Tarkov należy przedpremierowo zamówić swój egzemplarz." - Czyli mówiąc wprost aby zagrać w wersję beta należy kupić grę w wersji beta.

  Za PRL'u było tak, że jak człowiek chciał otrzymać wcześniej mieszkanie to mógł pewną pulę godzin na budowie osiedla przepracować - jak ta praca wyglądała chyba nie trzeba mówić. Jak się okaże, że gra do końca świata zostanie w becie, to jeszcze game dev będzie mógł powiedzieć "to przez tych beta testerów co zapłacili za grę a teraz im się testować nie chce jak należy przez co jej nie możemy skończyć"

  Z drugiej strony jeżeli ktoś płaci, a gra w betę go bawi to dlaczego nie - może ta beta lepsza on niejednego bubla wypuszczonego na szybko ;)

  Skomentuj

  1. Sharimsejn
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-06-28 05:11

   Przy okazji wczesnych dostępów pozdrawiam ludzi co wydali pieniądze na H1Z1 :D

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!